Eski Kainat Güzeli Alicia Machado Donald Trump'tan İlişki Teklifi Aldığını Açıkladı - Son Dakika

Eski Kainat Güzeli Alicia Machado Donald Trump'tan İlişki Teklifi Aldığını Açıkladı

2 yıl önce

Bir televizyon programında konuşan Venezuelalı Alicia Machado, 1996'da Miss Universe seçildikten sonra Trump'tan birçok kez ilişki teklifi aldığını söyledi...

1
ABD Başkanı Donald Trump, bu kez eski bir kainat güzeli tarafından cinsel ilişkiye teşebbüsle suçlandı. Bir televizyon programında konuşan Venezuelalı Alicia Machado, 1996'da Miss Universe seçildikten sonra Trump'tan birçok kez teklif aldığını söyledi.

2
41 yaşındaki dünya güzeli, ısrarlara rağmen Trump'a direndiğini ve hiçbir zaman ilişkiye girmediğini belirtti.

3
Donald Trump, 1990'lı yıllarda Miss Universe yarışmasını düzenlemişti.

4
Machado'nun verdiği bir diğer ilginç bilgi ise, halihazırdaki ABD liderinin o yıllarda kendisini 'Miss Housekeeping (Bayan Temizlikçi)' veya 'Miss Piggy (Bayan Domuzcuk) diye seslendiğiydi.

5
Venezuelalı kainat güzeli ile Trump arasındaki kavga, aslında eski.

6
Machado, kilo aldığı için Trump'ın kendisine taktığı isimleri ABD seçimlerinden önce gündeme getirmiş ve büyük bir kavga patlamıştı.

7
Cinsiyetçilik ve kadın düşmanlığıyla suçlanınca çılgına dönen Trump, Twitter'dan kainat güzeline 'iğrenç' diyerek saldırmıştı.

8
Trump, Twitter mesajlarında Alicia Machado'nun ilişki kaseti olduğunu da yazmıştı.

9
Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı, söz konusu kasetin Machado'nun bir reality showda bir erkek yarışmacıyla aynı yatakta yer aldıkları görüntü olduğunu aktarmıştı.

10
Trump'ın suçlamalarından bir diğeri de, başkanlık yarışındaki rakibi Hillary Clinton'ın yardımıyla Machado'nun ABD vatandaşlığı aldığıydı. 90'lı yıllarda birçok dergi kapağını süsleyen Venezuelalı güzel, erkek dergisi Playboy'a çırılçıplak pozlar da vermişti.

11
Machado'nun Instagram'da 600 binden fazla takipçisi var.

12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 09.04.2018 03:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler Yılbaşı kapı süsünün içinden çıkan şey şoke etti! Görenin midesi kalkıyor Erzurum'da gizemli yol! Boşta bırakılan araçlar kendi kendine yokuş çıkıyor