Eski Kainat Güzeli Alicia Machado Donald Trump'tan İlişki Teklifi Aldığını Açıkladı - Son Dakika

Eski Kainat Güzeli Alicia Machado Donald Trump'tan İlişki Teklifi Aldığını Açıkladı

09.04.2018 15:56

Bir televizyon programında konuşan Venezuelalı Alicia Machado, 1996'da Miss Universe seçildikten sonra Trump'tan birçok kez ilişki teklifi aldığını söyledi...

1
ABD Başkanı Donald Trump, bu kez eski bir kainat güzeli tarafından cinsel ilişkiye teşebbüsle suçlandı. Bir televizyon programında konuşan Venezuelalı Alicia Machado, 1996'da Miss Universe seçildikten sonra Trump'tan birçok kez teklif aldığını söyledi.

2
41 yaşındaki dünya güzeli, ısrarlara rağmen Trump'a direndiğini ve hiçbir zaman ilişkiye girmediğini belirtti.

3
Donald Trump, 1990'lı yıllarda Miss Universe yarışmasını düzenlemişti.

4
Machado'nun verdiği bir diğer ilginç bilgi ise, halihazırdaki ABD liderinin o yıllarda kendisini 'Miss Housekeeping (Bayan Temizlikçi)' veya 'Miss Piggy (Bayan Domuzcuk) diye seslendiğiydi.

5
Venezuelalı kainat güzeli ile Trump arasındaki kavga, aslında eski.

6
Machado, kilo aldığı için Trump'ın kendisine taktığı isimleri ABD seçimlerinden önce gündeme getirmiş ve büyük bir kavga patlamıştı.

7
Cinsiyetçilik ve kadın düşmanlığıyla suçlanınca çılgına dönen Trump, Twitter'dan kainat güzeline 'iğrenç' diyerek saldırmıştı.

8
Trump, Twitter mesajlarında Alicia Machado'nun ilişki kaseti olduğunu da yazmıştı.

9
Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı, söz konusu kasetin Machado'nun bir reality showda bir erkek yarışmacıyla aynı yatakta yer aldıkları görüntü olduğunu aktarmıştı.

10
Trump'ın suçlamalarından bir diğeri de, başkanlık yarışındaki rakibi Hillary Clinton'ın yardımıyla Machado'nun ABD vatandaşlığı aldığıydı. 90'lı yıllarda birçok dergi kapağını süsleyen Venezuelalı güzel, erkek dergisi Playboy'a çırılçıplak pozlar da vermişti.

11
Machado'nun Instagram'da 600 binden fazla takipçisi var.

12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Eski Kainat Güzeli Alicia Machado Donald Trump'tan İlişki Teklifi Aldığını Açıkladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeteneği sayesinde köşeyi dönecek! 1200 TL'ye aldığı aracı şimdi 8 milyon TL'ye satıyor Dünyanın en soğuk köyü! Nefesinizin bile buz tuttuğu yerde rekor kırıldı Şeytanın aklına gelmez! "Kanserim" diyerek topladığı 500 bin lirayı kumarda yedi Önce babasını sonra annesini kaybetti! Virüsle boğuşan İkbal Gürpınar, anlattıklarıyla tüyler ürpertti Yıllar güzelliğine güzellik kattı! İşte cinsel içerikli film yıldızı Arzu Okay'ın son hali