Eski karısının sevgilisinin cinsel organını Samuray kılıcıyla kesti! O anları zorla izletti - Son Dakika

Eski karısının sevgilisinin cinsel organını Samuray kılıcıyla kesti! O anları zorla izletti

24.08.2020 12:31

54 yaşındaki adam, eski karısını sandaleye bağlayıp, erkek arkadaşının cinsel organını, kadının gözleri önünde Samuray kılıcı ile kesti.

1
54 yaşındaki Carlos Sande isimli İspanyol adam, eski eşi ve erkek arkadaşını Portekiz'in İspanya sınırında bulunan Gondufe köyüne kadar takip etti.

2
Eski eş çiftin kaldığı eve gizliden girdi. Carlos, eski karısını sandalyeye elektrik kablosu ile bağladıktan sonra kadının gözlerinin önünde eski erkek arkadaşının cinsel organını bıçakla keserek parçalayıp öldürdü.
3
Polis, iş adamı olan Carlos'un bu yılın başlarında ayrıldığı karısının aracına gizliden takip cihazı koyduğunu ve çiftin tatil yaptıkları köye kadar takip ettiğini söylediler.
4
Yerel kaynaklar, Carlos 'un eve girdikten sonra eşi Nuria Rodriguez'i sandalyaye bağladığını ve erkek arkadaşı Luis Miguel Fernandez'e altı saat boyunca işkence yaptığını, Japon kılıcı ile adamın cinsel organını kestiğini ve öldürdüğünü yazdı.

5
Bir şekilde evde kaçmayın başaran kadın polise gitti. Olay yerine gelen polis, kadının erkek arkadaşının cansız bedeni ile karşılaştı. Carlos, olaydan sonra kaçıp yakınlarda bulunan bir köprüden atlayarak hayatına son verdi.
6
Carlos, cinayeti işledikten sonra aracını köyün yakınında bulunan bir köprünün yanına park edip köprüden atlayarak hayatına son verdiğini, cesedin sahil güvenlik tarafından bulunduğunu söylediler. Eski kocasının kendisini sandalyeye bağlamasından sonra vücudunda yaralar oluşan ve psikolojik travma yaşayan Nuria Rodriguez hastanede tedavi altına alındı.

YORUMLAR (7)
  • gökhan: NAMUS KALMADI SÖZDE SADECE MÜLİMANIZ ADAN SORUYOR HANGİ DİNE MENSUPSUNUZ ADAM ELHAMDURİLLAH MÜSLÜMANIZ SAKALI BEYAZ TESBİH ELİNDE ADAM ŞAHADET TÜRK MEALİNİ SORUYOR BİLMEZ SAHADET GETİR DEDİ BİLMEDİ ENSON AKŞAM NAMAZI KAÇ REKAT DİYE SORDU BİLMEDİ NEYAZIK BİZLERE AHİRZAMANDAYIZ SAHABELERİN ÖMRÜBOYUNCA KILDIGI NAMAZ DEGERİ BİZİM BU ZAMANDA 1 VAKİT SEVABINDA AMA BİZ ONU DAHA YAPAMAZYIZ SACE SOSYALMETYADA KIZLARIN YAPTIGI AHLAKSIZLARA BAKARLAR Cevap Yaz 6 6 Yayından Kaldır
  • mehmet yılmaz: bro olay portekizde gerçekleşiyor, neyin müslümanlığı? kafan mı güzel? 15 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Eski karısının sevgilisinin cinsel organını Samuray kılıcıyla kesti! O anları zorla izletti - Son Dakika


Advertisement