Eski Mahkum Podyumların Bir Numarası Oldu - Son Dakika

Eski Mahkum Podyumların Bir Numarası Oldu

3 yıl önce

Dünyanın en yakışıklı mahkumu olarak ünlenen Jeremy Meeks, şimdi de podyuma çıktı. İşte, eski mahkumun bilinmeyen yaşamı..

1
Dünyanın en 'yakışıklı mahkûmu' olarak ünlenen ABD'li Jeremy Meeks, Milano'da düzenlenen moda haftasında podyuma çıktı. Meeks'in hayat hikâyesi ise bir zamanlar medyanın ilgisinden çok uzaktaydı...


2
ABD'li Jeremy Meeks'in hayat hikâyesi, hapiste olduğu yıllarda medyanın büyük ilgisinden oldukça uzaktaydı. Hapishanede çekilen bir fotoğraf ise sosyal medya sayesinde bütün hayatının değişmesine sebep oldu!


3
Dünyanın en 'yakışıklı mahkûmu' olarak ünlenen ABD'li Jeremy Meeks, dün Milano'da düzenlenen moda haftasında podyuma çıktı.


4
33 yaşındaki en yakışıklı mahkûm Milano'da Philipp Plein'ın Moda Haftası'nda podyuma çıktı.


5
Meeks, 2016 yılında hapisten çıktıktan sonra modellik kariyerine başladı.


6
Yakışıklılığı sayesinde sabıka fotoğrafıyla ünlenen Jeremy Meeks, bir moda çekimi için geldiği İngiltere'den birkaç hafta önce sınır dışı edilmişti. Anlaşılan önceki hayatı Meeks'in peşini bırakmaya niyetli değil..


7
Meeks, 2014 yılında ABD'deki Stockton Polis Merkezi'nin yayınladığı tutuklu fotoğraflarının sosyal medyada yayılmasının ardından büyük bir üne kavuşmuştu.


8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 19.06.2017 03:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri