Eski Mahkum Podyumların Bir Numarası Oldu - Son Dakika

Eski Mahkum Podyumların Bir Numarası Oldu

19.06.2017 15:35

Dünyanın en yakışıklı mahkumu olarak ünlenen Jeremy Meeks, şimdi de podyuma çıktı. İşte, eski mahkumun bilinmeyen yaşamı..

1
Dünyanın en 'yakışıklı mahkûmu' olarak ünlenen ABD'li Jeremy Meeks, Milano'da düzenlenen moda haftasında podyuma çıktı. Meeks'in hayat hikâyesi ise bir zamanlar medyanın ilgisinden çok uzaktaydı...

2
ABD'li Jeremy Meeks'in hayat hikâyesi, hapiste olduğu yıllarda medyanın büyük ilgisinden oldukça uzaktaydı. Hapishanede çekilen bir fotoğraf ise sosyal medya sayesinde bütün hayatının değişmesine sebep oldu!

3
Dünyanın en 'yakışıklı mahkûmu' olarak ünlenen ABD'li Jeremy Meeks, dün Milano'da düzenlenen moda haftasında podyuma çıktı.

4
33 yaşındaki en yakışıklı mahkûm Milano'da Philipp Plein'ın Moda Haftası'nda podyuma çıktı.

5
Meeks, 2016 yılında hapisten çıktıktan sonra modellik kariyerine başladı.

6
Yakışıklılığı sayesinde sabıka fotoğrafıyla ünlenen Jeremy Meeks, bir moda çekimi için geldiği İngiltere'den birkaç hafta önce sınır dışı edilmişti. Anlaşılan önceki hayatı Meeks'in peşini bırakmaya niyetli değil..

7
Meeks, 2014 yılında ABD'deki Stockton Polis Merkezi'nin yayınladığı tutuklu fotoğraflarının sosyal medyada yayılmasının ardından büyük bir üne kavuşmuştu.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Eski Mahkum Podyumların Bir Numarası Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti