Son Dakika Haberleri: Eski playboy modeli cumhurbaşkanı adayı oldu! Fuhuş vaadi pes dedirtti

Eski playboy modeli cumhurbaşkanı adayı oldu! Fuhuş vaadi pes dedirtti

2 ay önce

Hırvatistan'da önümüzdeki yıl yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi için adaylığını koyan playboy modeli Ava Karabatic, vaatleriyle pes dedirtti.

1
Eski playboy modeli 31 yaşındaki Ava Karabatic, Hırvatistan Cumhurbaşkanlığı'na aday olduğunu ilan etti.
2
Hırvatistan halkının oylarına talip olan 31 yaşındaki Karabatic: "Cumhurbaşkanlığına aday olmaya karar verdim. Instagram'da bana birçok destek mesajı veren oldu, onlara teşekkür ediyorum. Politika benim ikinci aşkım. Ülkeme ne kadar kötü şeyler olduğunu artık göremiyorum. Gençlerimiz ülkeyi terk ediyor, doğum oranları düşüyor." dedi ve vaatlerini duyurdu:
3
Hırvatistan'ı, Schengen ülkeleri arasına sokacak!
Hırvatistanı, Schengen ülkeleri arasına sokacak!
İhracatı artırıp ithalatı azaltmayı hedefleyen, genç istihdamını geliştirme sözü veren ve Hırvatistan'ı Schengen ülkeleri arasına sokacağını söyleyen Karabatic'in vaatleri arasında 'sıra dışı' maddeler de yer aldı.
4
Uyuşturucu kullanımı ve fuhuşu yasallaştıracak!
Uyuşturucu kullanımı ve fuhuşu yasallaştıracak!
Esrarı yasallaştırma sözü veren Karabatic, cinsel ilişki işçilerini güvende tutmak ve vergi gelirlerini artırmak için fuhuşu da yasal hale getirmeyi amaçlıyor.
5
Kürtajı yasaklatacak!
Kürtajı yasaklatacak!
Karabatic ayrıca altı haftadan sonra kürtajı yasaklamayı da vaat ediyor.
6
Fikirlerinden hiç korkmuyor!
Fikirlerinden hiç korkmuyor!
Tıbbi amaçlı esrar kullanımına işaret ederek, 'insanlar üzerinde iyileştirici bir etkisi olduğunu' savunan Karabatic, kürtaj yasağının pek çok kesim tarafından tepkiyle karşılanacağının ise farkında. Ancak Karabatic, fikirlerini savunmaktan korkmadığını söylüyor.
7
Kendine güveni tam!
Kendine güveni tam!
Kendisini 'Hırvatistan Cumhurbaşkanlığı için mükemmel tercih' diye niteleyen Karabatic'in, uluslararası arenada kendi payına düşen şöhretten nasibini alan mevcut Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar-Kitaroviç'ten sert bir muhalefet görmesi bekleniyor.
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 15.10.2019 03:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular