Eski Popstar Yarışmacıları Şimdi Ne Yapıyor - Son Dakika

Eski Popstar Yarışmacıları Şimdi Ne Yapıyor

03.08.2018 15:32

2004 senesinde müzik yarışması furyasını başlatan Popstar programı sayesinde yarışmacısından sunucusuna, jürisinden orkestrasına herkes ünlü olmuştu. Ama bu ün kalıcı olamadı. İşte o günlerden bugünlere yarışmacılar...

1
Barış Kömürcüoğlu
Barış Kömürcüoğlu
'Bu Gece Son' şarkısını bize ezberlettiren, denize çıplak girdiğini söyleyen Barış Kömürcüoğlu... Bir şekilde hep müziğin içinde ama bir daha şöhreti yakalayamadı.
2
Emrah Keskin
Emrah Keskin
Yarışma zedeler derneğini kurarak kimsenin böyle yarışmamalara katılmamasını önermiş. Ama kendisi de O Ses Türkiye'de şansını denemekten geri duramamış.
3
Elena Kryuchkova
Elena Kryuchkova
O dönem de çok çok popüler değildi. Ama Elena Kryuchkova'nın hakkında daha sonra fuhuş suçundan arandığı haberleri çıktı. Eşiyle beraber yalanladılar.
4
Eser Bayar
Eser Bayar
O kadar tatlı ve efendi bir adamdı ki... 'Aşkımı İtiraf Ediyorum' şarkısı epey tuttu ama kayboldu o da. Şimdi evlendi ve Amerika'da bir pizzacıda çalışıyor.
5
Aydan
Aydan
Aydan, yarışmanın kendi tabiriyle 'hayatın çemberinden geçmiş' yarışmacısıydı, güçlü ve yırtıcı bir kadındı. O dönem epey ateşli pozlar vermişti. Şimdi de hala oyunculuk, şarkıcılık yapıyor ve içlerinde en iyi durumda olanı o.
6
Evren Mevlanaoğlu
Evren Mevlanaoğlu
Evren Mevlanaoğlu, çok tatlı, kibar ve mütevazı bir yarışmacıydı, hala da öyle. Armağan Çağlayan o elendiğinde haykırarak ağlamıştı. Ara ara sahne alıyor ama muhtemelen adını bile şimdi görünce hatırladınız.
7
Serkül Kan
Serkül Kan
Serkül Kan, yarışmadan birkaç yıl sonra jüriye çok kızgın olduğunu, çok üstüne gelindiğini söyledi. İçlerindeki belki de en iyi seslerden biriydi ama maalesef engelinin caps konusu edilmesi dışında bir daha eski popülerliğini yakalayamadı.
8
Alpay Kulay
Alpay Kulay
Alpay Kulay, yarışmanın en gençlerinden biriydi. Kendine çok inandı ama geriye sadece birkaç ateşli fotoğraf kaldı.
9
Abidin Özşahin
Abidin Özşahin
Tarkan'a benzettiğimiz Abidin Özşahin, yarışmanın birincisi olmuştu. Albüm çıkardı, 'Boşuna' ve 'Zırzır' şarkıları da epey tuttu ama sonu gelmedi. Hatta Ütopya programında bile yarıştı. Kayboldu gitti...
10
Bayhan
Bayhan
Bayhan'ın Deniz Seki ile arasında geçen uyuşturucu tartışması sebebiyle bir dönem çok konu olmuştu. Hatta Deniz Seki uyuşturucadan hapse girdiğinde Bayhan, onu affetmişti. Ama o da 'olmayanlardan'. En son şansını İzdivaç programlarında bile denedi.
11
Firdevs Güneş
Firdevs Güneş
Popstar'ın en favori kadın yarışmacısıydı. Bir daha popülerliği yakalayamadı ama halen zaman zaman sahne alıyor. Birkaç sene önce de evlendi.
12
Selçuk Yapar
Selçuk Yapar
Selçuk Yapar, içlerinde en büyük değişimi gösteren kişi. Acayip karizma bir şekilde yaşlandığını ve müzik sektöründe iyi bir yol katettiğini söyleyebiliriz. 'Kim Tutar Seni' şarkısını hatırlıyorsundur belki?

Son Dakika Eski Popstar Yarışmacıları Şimdi Ne Yapıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Aynur Aydın, aynı otelde kaldığı dünyaca ünlü futbolcu Sergio Ramos'u nasıl reddettiğini anlattı Yoğun bakıma kaldırılmıştı! Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu İkbal Gürpınar'dan haber var Ne virüs dinliyor ne deprem! Şeyma'nın Cadılar Bayramı paylaşımına tepkiler çığ gibi Çukur'un Aliço'su enkaz altında kalan arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz'u kaybetti Yanı başındaki bina yıkıldı! Depremi derinden hisseden İzzet Yıldızhan'ın en zor anı