Son Dakika Haberleri: Eski Rus Güzelini "Çirkin" Diye Dövmüşler

Eski Rus Güzelini "Çirkin" Diye Dövmüşler

3 yıl önce

2014 yılında Rusya'da güzellik yarışmasına katılan ve ikinci seçilen 20 yaşındaki Anastasia Reshetova, ortaokul ve lise yıllarında "çok uzun boylu" ve "çıkık çeneli" olduğu için yaşıtları tarafından alay konusu olduğunu belirtti.

1
Rusya Güzeli yarışmasında ikinci seçildikten sonra ülkesini Avrupa Güzellik Yarışması'nda da temsil eden genç kadın bazen sözlü sataşmaların fiziksel şiddete de uzandığını sözlerine ekledi.


2
Anastasia Reshetova "Bir keresinde hatırlıyorum, fiziksel şiddete uğramıştım ve yüzüm çizik içinde kalmıştı. Eve gidip fondötenle bu izleri kapattım. Olup biten hakkında da kimseye bir şey söylemedim." diye konuştu.

3
Alay konusu olduğunu ailesinden bile gizlediğini söyleyen Anastasia Reshetova, "Çünkü küçük düşürüldüğüme inanıyordum ve bunu kimseye söyleyemezdim" dedi.

4
Küçük yaşta annesi ve babası ayrılan Anastasia Reshetova, 17 yaşına kadar babasıyla birlikte yaşamış. Sonra da "yeter artık" deyip baba evini terk etmiş.

5
6
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 02.04.2017 11:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti 'Aşk ile çalışan yorulmaz!' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakın günde kaç saat uyuyor! Uçakta mide bulandıran görüntü! Islak çoraplarını pencereye astı Deprem Kahini'nden korkutan uyarı! Bu kez tarih verdi Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada