Eski Rus Güzelini "Çirkin" Diye Dövmüşler - Son Dakika

Eski Rus Güzelini "Çirkin" Diye Dövmüşler

02.04.2017 11:49

2014 yılında Rusya'da güzellik yarışmasına katılan ve ikinci seçilen 20 yaşındaki Anastasia Reshetova, ortaokul ve lise yıllarında "çok uzun boylu" ve "çıkık çeneli" olduğu için yaşıtları tarafından alay konusu olduğunu belirtti.

1
Rusya Güzeli yarışmasında ikinci seçildikten sonra ülkesini Avrupa Güzellik Yarışması'nda da temsil eden genç kadın bazen sözlü sataşmaların fiziksel şiddete de uzandığını sözlerine ekledi.

2
Anastasia Reshetova "Bir keresinde hatırlıyorum, fiziksel şiddete uğramıştım ve yüzüm çizik içinde kalmıştı. Eve gidip fondötenle bu izleri kapattım. Olup biten hakkında da kimseye bir şey söylemedim." diye konuştu.

3
Alay konusu olduğunu ailesinden bile gizlediğini söyleyen Anastasia Reshetova, "Çünkü küçük düşürüldüğüme inanıyordum ve bunu kimseye söyleyemezdim" dedi.

4
Küçük yaşta annesi ve babası ayrılan Anastasia Reshetova, 17 yaşına kadar babasıyla birlikte yaşamış. Sonra da "yeter artık" deyip baba evini terk etmiş.

5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Eski Rus Güzelini 'Çirkin' Diye Dövmüşler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler