Son Dakika Haberleri: Eski Sevgiliden Bomba İtiraf: Angelina Cinsel İlişki Bağımlısıydı!

Eski Sevgiliden Bomba İtiraf: Angelina Cinsel İlişki Bağımlısıydı!

2 ay önce

İşte, bir dönem cinsel ilişki bağımlılığının pençesinde takılıp kalmış 5 ünlü isim...

1
2
''Seviştikten sonra parmaklarımızı kesmeyi teklif etti.''
Seviştikten sonra parmaklarımızı kesmeyi teklif etti.
Jolie'nin 2000-2002 yılları arasında evli kaldığı ABD'li ünlü oyuncu Billy Bob Thornton da, Angelina Jolie'nin cinsel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Eski eşi Angelina Jolie'nın, bir gün eve iki bıçak ve boyun şişesi alarak geldiğini ve seviştikten sonra karşılıklı parmaklarını keserek kanlarını bu ufak şişelere doldurmayı teklif ettiği anlattı. Bu şişeleri boyunlarında taşıdıklarını söyleyen Thornton, kanlar kuruyunca bu işlemi tekrarladıklarını söyledi. Thornton, "Angelina bunu romantik buluyordu. Şimdi aramızda bir problem yok. Birbirimizden nefret etmiyoruz" demişti.
3
Kanye West
Kanye West
Şimdilerde Kim Kardashian ile mutlu bir evliliği olan ünlü rapçi Kanye West, bir dönem Rolling Stones dergisine verdiği röportajda, çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Cinsel ilişki bağımlısı olduğunu itiraf eden West''in, şu an ne durumda olduğu bilinmiyor.
4
Colin Farrell
Colin Farrell
Bir dönem cinsel ilişki kasedinin yayınlanmasıyla, magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü aktör Colin Farrell'ın, cinsel ilişki bağımlısı olduğu ortaya çıkmıştı. Ünlü aktör, ses getiren kasedin ardından bu bağımlılıktan kurtulmak için tedavi olmaya karar verdi.
5
Robie Williams
Robie Williams
Cinsel ilişki bağımlısı Robie Williams'ın, bir dönem Londra'daki Hyde Park civarında birlikte olunacak kadın arayışına çıktığı biliniyor...
6
David Duchovny
David Duchovny
Amerikalı oyuncu David Duchovny'nin evliliği, cinsel ilişki bağımlılığı yüzünden tehlikeye girdi. Bağımlılığın pençesinde sürdürmeye çalıştığı evliliği esnasında, kliniğe yatıp tedavi olan Duchovny, ne yazık ki eşi Tea Leoni ile yaptığı evliliği 2014 yılına kadar sürdürebildi.
Haber Yayın Tarihi : 21.04.2019 03:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Göğsü İçeri Doğru Çökmüştü, Mucize Ameliyatla Hayatı Değişti 12 Yaşındaki Makyaj Fenomeni Doğum Gününde Kendine Son Model BMW Aldı Atatürk Tarafından Sesi Takdir Edildi, İsmet İnönü'nün Karşısında Opera Seslendirdi! İşte, Semiha Berksoy ve Yaşam Öyküsü Otomobil Motoruna Sıkışan Yavru Kedi İstanbul'dan Antalya'ya Geldi Eşe Dosta Omuz Masajı Yaptıranlar Dikkat! Sağlığınız Tehlikede