Son Dakika Haberleri: Eski Sevgilisinden Aldığı İntikam, Görenleri Şaşkına Çevirdi!

Eski Sevgilisinden Aldığı İntikam, Görenleri Şaşkına Çevirdi!

8 gün önce

ABD'de yaşayan Danielle isimli genç kadın, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarını silmek istemediği için ilginç bir yola başvurdu.

1
ABD'de yaşayan Danielle isimli genç kız, bir süredir birlikte olduğu sevgilisinden ayrılınca, bütün fotoğrafları silmek yerine oldukça eğlenceli bir yönteme başvurdu.
2
Ayrıldıktan sonra çekildikleri fotoğrafların çoğunda güzel çıktığını fark eden ve bu fotoğraflara kıyamayan Daniel'in aklına yaratıcı bir fikir geldi. Eski sevgilisinin yerine en sevdiği yemek olan biftek resmi ekleyen Daniel, "Sonunda gerçekten şeytani ve kötü bir insana dönüşen kişiden kurtuldum. Doğrusunu söylemek gerekirse neden biftek olduğunu bilmiyorum. Yemekleri seviyorum ve iyi pişmiş bir biftek de benim favorim." diyor.
3
Eski sevgilisinin yerini ancak iyi pişmiş bir bifteğin doldurabileceğini söyleyen Daniel, "İflah olmaz bir yalancı. Kontrol manyağı, şiddet eğilimli, bilirsiniz. Ha bir de bir kadını neredeyse öldüresiye dövmüş biri. Bu yüzden ondan ayrıldığım için çok memnunum. Üzgünüm ama çok şanslıyım." diyerek ayrılık sonrası yaşadığı iç huzuru anlatıyor.
4
"Çok ünlü aşığı birisi değilim bu yüzden yerine gerçekten sevdiğim bir şey koymak istedim. Bu da biftekti. Görüldüğü üzere photoshop yeteneğim çok da iyi değil. Ama uygulamalara şükürler olsun!''
5
''Eğer hayatınızdaki bir şeyden mutsuzsanız, onu değiştirin. Kendinizi mutlu etmekten asla çekinmeyin." diye de ekliyor.
Haber Yayın Tarihi : 14.05.2019 09:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kızının Doğum Günü için Hurda Vosvos'u Baştan Yarattı! Son Hali İnanılmaz Game Of Thrones Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor Doğum Oranı Artsın Diye Tüm Çiftlere Ücretsiz Viagra Dağıtılacak! 107 Kilo Olunca Mankenliği Bırakmıştı, Podyumlara Geri Dönüyor Denizli'de Yürekleri Ağza Getiren Kare! Bahçeye Daldı, Kafese Sıkışıp Kaldı