Eski ve yeni kocasıyla aynı evde yaşıyor! Akıllara durgunluk veren ilişkinin aslı yürek burkuyor - Son Dakika

Eski ve yeni kocasıyla aynı evde yaşıyor! Akıllara durgunluk veren ilişkinin aslı yürek burkuyor

30.12.2019 09:49

İngiltere'de 49 yaşındaki bir kadın 20 yıllık eski kocası ve 2010 yılında evlendiği yeni kocasıyla aynı evde yaşıyor. Akıllara çılgınca gelse de gerçek yürek burkuyor.

1
49 yaşındaki Sue Gardner McPhail, 1990 yılında 57 yaşındaki John Featherstone ile İngiltere'nin Merseyside'in Birkenhead bölgesinde tanıştı.
2
Sue, John'un taksisine binmişti ve o gün John'un doğum günüydü. Sohbet etmeye başladılar ve aralarında bir elektrik oldu. Daha sonra da buluşup görüşmeye karar verdiler ve ilişkileri ilerledi. Alışılmışın aksine Sue, John'a evlenme teklifinde bulundu, John ise bu teklifi düşüneceğini söyledi. Aynı gün ise sevgilisi Sue'nun teklifini kabul etti. Bundan sonrası çok hızlı ilerledi. Çift, Pazartesi günü evlilik için gün aldı. Sue, ertesi günü gelinliğini satın aldı ve Sue ile John Perşembe günü evlendi.
3
Sue ve John'un evlilikleri ilk yıllarda son derece mutlu geçti. Ancak çift birbirinden kopmaya ve uzaklaşmaya başladı.
4
Sue, İngiliz Daily Mirror gazetesine verdiği röportajda, "Aramız iyice gerilmeye ve birbirimizden kopmaya başlamıştık. Artık ayrı odalarda uyuyorduk" diye anlatıyor.
5
Sue, İngiltere'ye geri taşınmak istediğini ancak John'un istemediğini anlatıyor. Ayrıca John'un insomnia hastalığı yüzünden de ayrı düşmüşler ve Sue sıkılmaya başlamış.
6
Sue, ikinci eşi Kevin ile ise Facebook üzerinden tanıştı. Kevin'ın ortak arkadaşlarının bir fotoğrafına yaptığı yorumu gören Sue, "Fotoğrafını görür görmez ondan etkilendim" diye anlatıyor. 2010 yılında tanışan Sue ve İngiltere'nin Brighton kentinde yaşayan Kevin, birbirlerine yüzlerce mesaj gönderiyor.
7
Bir ay sonra Sue, John'a biriyle tanıştığını itiraf ediyor ve o sırada evli olan Kevin da karısını terk ediyor.
8
"John'a biriyle tanıştığımı ve Belfast'a taşınmasını istediğimi söyledim. Şaşırmadı ya da üzülmedi. Sinirlenmedi de. Böyle bir şeyin olacağını beklediğini söyledi" diye anlatıyor Sue.
9
Eski karısına yeni aşkı için destek oldu, mutlu olsun diye her şeyi yaptı!
Eski karısına yeni aşkı için destek oldu, mutlu olsun diye her şeyi yaptı!
"Hatta Kevin'ın da benim de Belfast'a uçak bileti almak için paramız olmadığını söylediğimde John Kevin'ın bilet parasını ödemeyi kabul etti. "Seni mutlu ettiği sürece benim için problem yok" diyen John, "Ben evden taşınırım, siz burada yaşayın" teklifinde bulundu.

10
Sue ve John, resmi olarak 2012 yılında boşandı. Tam bir yıl sonra Noel akşamında ise Kevin ve Sue hyatlarını birleştirdi. John, eski karısının mutlu gününde onu yalnzı bırakmadı.
11
Aradan yıllar geçti ve Kevin ile Sue'nun mutlu evlilikleri sürüyordu.
12
Ta ki bu yılın kasım ayında Sue'ya gelen bir telefona kadar. Arayan eski kocası John'du ve ağlıyordu.
13
"John'u 30 yıldır tanıyorum ama ağladığını ilk kez o gün telefonda duydum" diyen Sue, eski kocasının akciğer kanseri olduğunu öğrendiğinde yıkıldı. Kanser pankreasa da sıçramıştı ve hastalığın geri dönüşü yoktu.
14
Sue, evlenirken John'a verdiği sözü unutmamıştı: "İyi günde ve kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta..." Sue, John'u eve getirmeye ve ona bakmaya karar verdi. Kevin'ın da onayını aldı.
15
14 Aralık tarihinde John, Sue ve Kevin'ın evine taşındı ve çiftin misafir odasında yaşamaya başladı. Böylece Sue, eski kocası John ve yeni kocası Kevin'ın bir evi pyalaştığı yaşantıları başlamış oldu.
16
Kevin, konuyla ilgili hiçbir rahatsızlık duymadığını, John'un yakın arkadaşı olduğunu ve John'a bakarken karısına yardımcı olmak için elinden geleni yaptığını söylüyor.
17
"Yapılması gerekeni yapıyoruz, doğru olan bu..." diyen Kevin, Sue ve John beraber yemek yaparak hazırlandıkları Noel gecesini birlikte geçirdi.
18

Son Dakika Eski ve yeni kocasıyla aynı evde yaşıyor! Akıllara durgunluk veren ilişkinin aslı yürek burkuyor - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • ipek: Helal olsun böyle vefalı merhametli insanlarda var demek... Görünen ve yaşanan hayatlar hep farklıdır, içeriğini kimse bilemez... Bur da olsa değil eve alıp bakmayı bide iyi olmuş beter olsun denir:) Gavur diye zaman zaman nitelendirdiğimiz insanların aslında merhamet ve insanlık onlarda var dediğimiz sıkça oluyor... Aslında kendimizi sorgulamamız lazım... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti