Eski yetişkin film yıldızı Mary Carey boksör oldu! Maç biletleri şimdiden tükendi - Son Dakika

Eski yetişkin film yıldızı Mary Carey boksör oldu! Maç biletleri şimdiden tükendi

28 gün önce

Eski yetişkin film yıldızı Mary Carey, kariyerini farklı bir alanda devam ettirmeye hazırlanıyor. Carey, imzaladığı sözleşmeyle profesyonel boksör olacak.

1
Ocak 2007'de yetişkin film sektörünü bırakan Mary Carey, kendini boks dünyasına attı. Sosyal medya hesabından ilk maçına çıkacağını duyuran ünlü yıldız takipçilerinden büyük destek gördü.


2
Boks organizatörü Damon Feldman ile sözleşme imzalayan Carey, Miami'deki bir striptiz kulübünde maça çıkacak.
3
18 Nisan'da oynanacak maçta Mary Carey'nin rakibi henüz belli olmazken, mücadelenin detayları da önümüzdeki günlerde açıklanacak.
4
Carey'nin bu mücadele için ciddi bir gelir elde edeceği, ayrıca bilet satışları ve maçın internet yayınından da ekstra kazanç sağlayacağı belirtildi.

5
Kararını sosyal medya hesabından duyuran Carey'ye hayranları tebrik mesajları yağdırırken, maçı izlemek için sabırsızlandıklarını söylediler.

6
Carey daha önce de, Kaliforniya Eyaleti Valiliği'ne adaylığını koymasıyla gündeme gelmişti. Seçimi ABD'li ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger kazanmıştı.


7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 24.01.2020 11:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Umumi tuvaletlerde kapılar neden yere kadar değil! İşte sebebi Yaptığı gafla olay olan Tuvana Türkay'ın ablasını gören şoke oluyor! Bakın kim çıktı Suudi eşcinsel çift, idam cezasından kaçarak aşklarını ilan etti Türkiye'nin konuştuğu Atakan Kayalar kristal çocuk mu? Kristal çocuk nedir?