Son Dakika Haberleri: ''Eskisi kadar azgınım'' itirafıyla olay olan ünlü model Kelly Brook, amuda kalktığı pozuyla şaşı etti!

''Eskisi kadar azgınım'' itirafıyla olay olan ünlü model Kelly Brook, amuda kalktığı pozuyla şaşı etti!

13 gün önce

Kilo verdikten sonra yaptığı ''Eskisi kadar azgınım'' açıklamasıyla magazin gündemine bomba gibi düşen İngiliz model Kelly Brook, sahilde amuda kalktığı pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

1
40 yaşındaki İngiliz model Kelly Brook, sevgilisi Jeremy Parisi ile birlikte Bahamalar tatilinin tadını çıkarıyor.


2
Son zamanlarda aldığı kilolar nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde yer alan Brook, gelen kötü yorumlara kulak tıkamayı tercih ediyor.

3
Instagram'da amuda kalktığı pozunu paylaşan güzel model, kilolarının esnekliğine engel olmadığını bir kere daha kanıtladı.

4
Bir dönem 44 bedenden 40 bedene düşen Brook, o dönem Fabulous Digital'e yaptığı açıklamalarla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
5
''Eskisi kadar azgınım'' diyen Brook, "Kilo verdikten sonra cinsel ilişki hayatımız canlandı. Kilo verdiğinde kesinlikle daha fazla ilişkiye girmek istiyorsun. Bu beden güveniyle ilgili, daha fazla enerjin var, kendini her açıdan çok daha iyi hissediyorsun" demişti.


6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 24.11.2019 03:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağdı Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor