Son Dakika Haberleri: Esmersoy'un Yerine Simge Fıstıkoğlu

Esmersoy'un Yerine Simge Fıstıkoğlu

9 yıl önce

1
NTV Spor'un güzel spikerinin jübile yapmasının ardından üzülen erkek sporseverlere teselli ikramiyesi !
2
Özellikle Show TV'de katıldığı “Yok Böyle Dans“ adlı yarışma programından sonra popülaritesini sporun da dışına taşıyan NTV Spor'un güzel spikeri Burcu Esmersoy, bundan böyle kanalın spor haberlerini sunmayacağını, sadece NTV'ye program yapacağını açıkladı ve erkek sporseverlerin çoğu bu haberle birlikte karalar bağladı.
3
Ancak NTV Spor, Esmersoy'un ayrılmasıyla doğan boşluğu başka bir güzel hanımla doldurmaya karar verdi: Habertürk spikeri Simge Fıstıkoğlu...

Habertürk'te pazar akşamları “5'e 2” adında bir futbol programı sunan Simge Fıstıkoğlu, NTV Spor ile transfer görüşmelere başladı.1979 doğumlu olan başarılı spiker, 4 yıldır Habertürk'te görev yapıyordu.

4
5
6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 31.01.2011 12:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!