Esra Dermancıoğlu'nun kızı güzelliğiyle göz kamaştırıyor! Annesinin kopyası - Son Dakika

Esra Dermancıoğlu'nun kızı güzelliğiyle göz kamaştırıyor! Annesinin kopyası

24.10.2019 09:00

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun kızı Refia Dermancıoğlu, güzelliğiyle göz kamaştırıyor.

1
'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisindeki başarılı oyunculuğuyla tanınan ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, kameralardan uzak büyüttüğü kızı Refia Dermancıoğlu'na yazdığı samimi notla takipçilerinden tam puan aldı.
2
Ünlü oyuncu, kızının fotoğrafının altına düştüğü, "Refiam benim, şahanem, ruhu bambaşkam… Bu hayatın içinde tek gerçeğim, tek gerçek sevdiğim, tekimsin… Hayatın şanslı tarafındasın çünkü kibir ruhunu es geçmiş gitmiş senden… Hiç değmemiş… Büyük şans biliyor musun bu… Derslerin, notların es geç bunları hiçbir önemi yok… Doğa gibi bir ruhun var, daha ne ister insan… Kibir ve küstah bakışlar kötülerin çırası ve günahıdır. Anne kız ruhlarımız hep el ele, göz göze… Güzellik böyle bir şey, çok güzelsin Refiam." notuyla büyük beğeni topladı.
3
50 yaşındaki oyuncunun paylaşımı ardından, gözler Refia Dermancıoğlu'na döndü.

4
Annesine benzerliğiyle dikkat çeken Refia Dermancıoğlu, Instagram'da oldukça aktif.

5
İşte Refia Dermancıoğlu'nun Instagram pozları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Esra Dermancıoğlu'nun kızı güzelliğiyle göz kamaştırıyor! Annesinin kopyası - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Atamızı böyle andılar! Süper Lig kulüpleri "Sıra sende" diyerek tweet zinciri oluşturdu Ulusal parkta büyük rezillik! 1'i erkek 3'ü kadın 4 yetişkin film yıldızı, nehir üzerindeki salda ilişkiye girdi Gülüşü de aynı buğulu bakışı da! Türk müziğinin efsane güzeli yıllara meydan okuyor Doğanın cesur çocuğu Bear Grylls dünyaya rezil oldu! Meğer herkesi kandırmış Çivisiz, 800 yıldır ayakta! Bu caminin sırrını duyan hayran kalıyor