Son Dakika Haberleri: Esra Dermancıoğlu'nun kızı güzelliğiyle göz kamaştırıyor! Annesinin kopyası

Esra Dermancıoğlu'nun kızı güzelliğiyle göz kamaştırıyor! Annesinin kopyası

26 gün önce

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun kızı Refia Dermancıoğlu, güzelliğiyle göz kamaştırıyor.

1
'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisindeki başarılı oyunculuğuyla tanınan ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, kameralardan uzak büyüttüğü kızı Refia Dermancıoğlu'na yazdığı samimi notla takipçilerinden tam puan aldı.
2
Ünlü oyuncu, kızının fotoğrafının altına düştüğü, "Refiam benim, şahanem, ruhu bambaşkam… Bu hayatın içinde tek gerçeğim, tek gerçek sevdiğim, tekimsin… Hayatın şanslı tarafındasın çünkü kibir ruhunu es geçmiş gitmiş senden… Hiç değmemiş… Büyük şans biliyor musun bu… Derslerin, notların es geç bunları hiçbir önemi yok… Doğa gibi bir ruhun var, daha ne ister insan… Kibir ve küstah bakışlar kötülerin çırası ve günahıdır. Anne kız ruhlarımız hep el ele, göz göze… Güzellik böyle bir şey, çok güzelsin Refiam." notuyla büyük beğeni topladı.
3
50 yaşındaki oyuncunun paylaşımı ardından, gözler Refia Dermancıoğlu'na döndü.

4
Annesine benzerliğiyle dikkat çeken Refia Dermancıoğlu, Instagram'da oldukça aktif.

5
İşte Refia Dermancıoğlu'nun Instagram pozları...


6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 24.10.2019 09:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım! 194 yıl önce resmedildiği gibi! Sel suları kanallar şehri Venedik'in canına okudu Rihanna yine sınırları zorladı! İç çamaşırsız tercihiyle tüm dikkatleri üzerine topladı