Esrarengiz Adam Mağarayı Elleriyle Sanat Eserine Çevirdi - Son Dakika

Esrarengiz Adam Mağarayı Elleriyle Sanat Eserine Çevirdi

28.11.2014 11:22

1
Herhangi bir eğitim almadan kendini geliştiren sanatçı Ra Paulette, 25 yılını ABD'nin New Mexico eyaletinde bulunan mağaraları sanat eserine çevirmek için vermiş.

2
Makine yerine ellerini kullanan sanatçı, son derece basit aletler kullanarak mağaraların iç duvarlarına sanatını yansıtıyor.

3
Hayatının önemli bir kısmını mağaralarda yaptığı çalışmalarla geçiren Paulette, eserlerini duvarlara işlerken eşsiz ve doğadan ilham alan tasarımlara imza atıyor.

4
Sanatçının çalışmaları uzun bir süre iyi saklanmış bir sır olarak kalsa da, film yapımcısı Jeffrey Karoff, Paulette'nin farkına varmış ve bir belgesel film çekmiş.

5
İşte esrarengiz adamın ellerinden sanat eseri bir mağara...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Esrarengiz Adam Mağarayı Elleriyle Sanat Eserine Çevirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış