Estetik Ameliyat Bağımlısı Kadın Engel Dinlemiyor - Son Dakika

Estetik Ameliyat Bağımlısı Kadın Engel Dinlemiyor

27.03.2017 09:01

1
İngiliz güzellik terapisti Kerry Miles, kendi deyimiyle 'sıkıcı ve sade' görünümü yüzünden depresif bir büyüme dönemi geçirince Barbie'ye özenerek estetik ameliyatlarına 100 bin pound (yaklaşık 450 bin lira) harcadı. 33 yaşındaki kadın kocası onu durdurmaya kalkarsa boşanacağını söyledi.

2

Sokakta yürürken insanların hakaretlerine uğrayan 1 çocuk annesi kadın, eleştirileri umursamıyor. Kerry, oyuncak bebeğe benzeme macerasına Barbie gibi giyinerek ve saçlarını onun gibi yaparak başladı. Görüntüsü hoşuna gidince estetik ameliyatlarıyla devam etti.

3

6 senedir estetiğe 100 bin pound harcayan Kerry estetik ameliyatlar, saç ve cilt bakımı, manikür, pedikür, makyaj, diş beyazlatma gibi uygulamaları düzenli olarak yaptırmaya devam ediyor. Sabahları sadece köpeğini dışarı çıkarmak için hazırlanması 2 saatini alıyor.

4

Kocası Darren, Kerry'in bu görüntüsünden hoşlanmamasına rağmen genç kadın bu tutkusundan vazgeçmeyeceğini ve gerekirse kocasından boşanacağını söyledi.

5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Estetik Ameliyat Bağımlısı Kadın Engel Dinlemiyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu?