Estetik ameliyatı olan TV yıldızının burnu çürümeye başladı! Çaresizce yardım bekliyor - Son Dakika

Estetik ameliyatı olan TV yıldızının burnu çürümeye başladı! Çaresizce yardım bekliyor

18.03.2021 10:51

Belarus'ta yaşayan 29 yaşındaki televizyon yıldızı Anastasia Balinskaya, yıllar önce burnundan estetik ameliyatı oldu. Ameliyat hijyenik şartlardan yapılmadığı için bir süre sonra burnunda iltihaplanma ve içeriden çürüme başladı. Genç yıldız şimdi, maddi yardım için hayranlarından destek bekliyor.

1
Burnunda oluşan iltihap için defalarca doktora giden Anastasia'nın burnundaki çürüme, kullandığı ilaç ve damlalara rağmen durdurulamıyor.
2
Doktorların kendisine burnunun müdahale edilmemesi takdirde tamamen çürüyeceğini söylediği Anastasia, 163,000 takipçisinden tedavi için kendisine maddi yardımda bulunmalarını istedi.
3
Daha önce güzellik için üç kez burun ameliyatı olduğunu söyleyen Anastasia, artık güzellik peşinden koşmak istemediğini, sadece rahat bir şekilde nefes alıp sağlığına kavuşmak için ameliyat olması gerektiğini söyledi.
4
Anastasia, çürüyen burnunun fotoğrafını "Plastik estetik ameliyatı kurbanı. Bıçak altına ilk yattığım güne lanet ediyorum" aşlığı ile paylaştı.

5
Anastasia şöyle devam etti: "Dün doktora gittim. Doktor son ameliyatta doktorun burnuma yerleştirdiği yapay implantı, vücudum kabul etmediği için zamanla oluşan iltihabın burnumu çürütmeye başladığını ve iki ay içinde gereken müdahale yapılmadığı takdirde iki ay içinde burnumun tamamen çürüyeceğini söyledi."
6
"Bir iki ay içinde acil ameliyata ihtiyacım var. Bu süre süre zarfında gerekli parayı bulmaz isem burnumu tamamen kaybedebilirim. Ameliyat parasını vermeye maddi gücüm yetmiyor."
7
"Eğer bana yardım ederseniz sizinle banka hesabımı paylaşabilirim. Şimdiye kadar kimseden yardım istemedim ve kimsenin yardımını kabul etmedim. Ama şuan bana yardım edecek kimsem yok."
8
9

Son Dakika Estetik ameliyatı olan TV yıldızının burnu çürümeye başladı! Çaresizce yardım bekliyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş Fizik kuralına meydan okuyorlar! Araçlar suyun altına girip kayboluyor "Harry Potter'ım" diye bağırarak hızla yargıcın arabasına çarptı! Sonrası facia