Son Dakika Haberleri: Estetik Bağımlılığı Yüzünden Dudakları Patlama Noktasına Geldi

Estetik Bağımlılığı Yüzünden Dudakları Patlama Noktasına Geldi

2 yıl önce

Kısa sürede estetik bağımlısı olan genç, bu uğurda 90 bin lira harcadı. Sonuç nasıl mı oldu? Korkutucu. Çünkü doktorların uyarılarını dinlemeyen Holt, dudaklarının patlama riskine rağmen ameliyat olmaya devam edeceğini söyledi.

1
Yukarıdaki fotoğrafta 16 yaşında olan James Holt, ince dudaklarından rahatsızlık duymaya başladı. Holt, ince olduğunu düşündüğü dudaklarına isyan edip, soluğu estetik doktorunun yanında aldı.
2
Yaptırdığı işlemden tatmin olmayınca tekrar tekrar operasyon geçiren Holt, her seferinde daha büyük dudaklara sahip olmayı istedi.
3
Şimdi 24 yaşında olan Holt, arkadaşlarının ve ailesinin dudaklarının patlayacağından korkmasına rağmen dudaklarına dolgu işlemi yaptırmaya devam ediyor.
4
İngiliz gazete Daily Mail'de yer alan habere göre; dudakları patlama noktasına gelen Holt'ın idolü ise Kylie Jenner...
5
Son haliyle görenleri hayrete düşüren Holt, dudakları için bu zamana dek 90 bin TL harcadığını söyledi.
6
Holt, dudak estetiğinin yanı sıra burun estetiği, çene ve yanak dolgusu yaptırdığını da ifade etti.
7
Sıkıcı ve sade görünmek istemediğini belirten Holt, karşılaşabileceği risklere rağmen gelecekte de estetik ameliyatını bırakmayı düşünmediğini söyledi.
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 02.08.2018 08:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular