Son Dakika Haberleri: Estetik Hastası Genç Kalçalarına Silikon Yaptırdı

Estetik Hastası Genç Kalçalarına Silikon Yaptırdı

4 yıl önce

1
Boston'da yaşayan 26 yaşındaki Joey Prixx bir piercing sanatçısı. Joey kendi vücudunu da güzel sanat eserleriyle donatmayı iyi biliyor. Fakat işleri bir adım öteye götüren genç sanatçı bugüne kadar 100'den fazla kozmetik cerahi operasyon geçirmiş ve en son yaptığı ise poposuna silikon yaptırmak olmuş. İşte kendine 'çakma yuvarlak popolu' diyen Joey'in hikayesi...

2
Joey kendi vücudunu bir tuval gibi kullanıp, aradığı mükemmeliğe giden yolculuğunda onu takip eden herkese 'kendin ol' mesajını vermek için uğraştığını söylüyor.

3
Estetik operasyon yaptırmasının aslında 'çakma' görüntüsünü sevdiği için olduğunu da belirtiyor. Her açıdan parlamayı çok sevdiğini söylüyor.

4
Kendisiyle çok barışık olduğunun defalarca üzerine basan genç sanatçı, estetik operasyonları yaptırabilmek için haftanın 6 günü çalışmak zorunda.

5
Uzun zamandır kalça silikonu istediğini ve artık kalçalarıyla çok mutlu olduğunu anlatan Joey, bunu isteyen takipçilerine 'Çabuk karar vermeyin, iyi düşünün!' diye tavsiye de veriyor.

6
Joey'nın operasyonu ve sonrası çok acılı geçmiş ama 'hepsine değerdi' diyor. Hatta silikonların boyunu da ileride büyütmek istiyormuş.

7
Otururken iki tane kocaman su dolu balona otururmuş gibi hissettiğini söyleyen Joey, insanların ilgisinden çok memnun. Hatta bazılarının kalçalarını ellemek istediklerinden bile gurur duyuyor.

8
Eski fotoğrafına bakın!
Eski fotoğrafına bakın!
Joey Prixx'in eski halini merak edebilirsiniz. Gerçekten innaılır gibi değil!

9
Defalarca burun estetiği olmuş...
Defalarca burun estetiği olmuş...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24Haber Yayın Tarihi: 17.08.2016 12:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var