Son Dakika Haberleri: Estetik operasyonlara 850 bin TL para harcayarak kendini baştan yarattı!

Estetik operasyonlara 850 bin TL para harcayarak kendini baştan yarattı!

13 gün önce

28 yaşındaki estetik bağımlısı Kristen Snider, geçirdiği ameliyatlara yaklaşık 150.000 pound (850 bin TL) harcayarak kendini bambaşka birine dönüştürdü.

1
ABD'den Virginia'da IT destek uzmanı 28 yaşındaki Kristen Snider, son 9 yılda popo kaldırma, burun kemikleri kırdırma, göğüs ve kalça implantları, dudak dolguları, yanak ve alın implantları, yağ aldırma ve kaburga çıkarma işlemleri olmak üzere birden fazla operasyon geçirdi. Snider, bu ameliyatlarla yetinmediğini, daha fazla ameliyat olmayı planladığını söyledi.
2
Kristen estetik bağımlılığı hakkında şunları söyledi: Aynada gördüğümden hiç hoşlanmıyordum. Vücudumda sevmediğim ve geliştirebileceğim birçok şey gördüm. Görüntüm yüzünden okulda hep taciz edildim ve dalga geçildi. Ben de hırslandım ve mükemmeliyetçi oldum ve bu da estetik ameliyatlara bağımlı hale gelmemi sağladı.
3
Kristen, ilk operasyonunu 18 yaşında oldu. ilk operasyonu göğüs büyütme işlemiydi. 32cc göğsünü 55cc implantlarla güçlendirdi. Kristen ilk operasyonu hakkında şunları söyledi: "Daha dolgun bir göğsüm olmasını istedim, bu yüzden ilk göğüs implantlarımı 7.200 dolar ödedim. Ameliyattan sonra mutluluktan ağladım. Her şeyi yapabileceğime ve istediğim gibi görüneceğime inandım."
4
Vücudumu bir tuval olarak görüyorum. Kafamda sahip olduğum görüntüyü elde etmek için elimden geleni cerrahi müdaheleyi yapıyorum. Her zaman aşırı kıvrımlı vücut hatlarına sahip olmak istedim. Son dokuz yıldır, estetik operasyonlar sayesinde kendimi ifade edebiliyorum. Kimse incinmiyor ve mutluysa, bedenine yaptığı şeylere saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum.
5
Ailesi ölecek diye korkuyor!
Ailesi ölecek diye korkuyor!
Ameliyat için neredeyse 150.000 sterlin harcadığını açıklayan Kristen, ailesinin bir gün bu takıntısı yüzünden öleceğini düşünüp, çok endişelendiğini ama 23 bin sterlin daha harcamak istediğini söyledi.
Ailem bundan hoşlanmadı çünkü çekici gördükleri her zaman daha geleneksel hale geldiler. Bir gün bunun beni öldürebileceğinden endişeleniyor.
6
Kristen Snider'ın estetik operasyonlardan önceki hali...
7
Kristen Snider'ın vücudundan aldırdığı kaburga kemikleri...
8
Kristen Snider'ın son hali...


Haber Yayın Tarihi: 09.07.2019 02:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti Dünyada sadece Türkiye'de var! Gören hayrete düşüyor Turizm cennetinde şok! Kahve pişirdiler diye 6 bin TL cezaya çarptırılıp şehirden kovuldular!