Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi - Son Dakika

Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi

27.09.2020 15:51

23 yaşındaki güzellik uzmanı Cherrise Massey'in estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düştü. Acı içinde hastaneye koşan genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi.

1
İngiltere'nin Manchester şehrinde yaşayan 23 yaşındaki güzellik uzmanı Cherrise Massey göğüs dikleştirme operasyonu için istanbul'a geldi. Sekiz saatlik ameliyattan sonra kalçasına göğüs implantı enjekte edilen Chrerrise, sancıları başlayınca acil servise alındı.
2
Ülkesine geri döndüğünde göğüslerindeki acı dinmeyince doktora giden Cherrise'in, insan eti yiyen bir bakteri kaptığı tespit edildi. Cherrise olayla ilgili şunları söyledi; "Türkiye'deki kliniğe gitmeden önce çok iyi araştırma yaptım."

3
"Aynı klinikte ameliyat olmuş arkadaşlarım tavsiye edince oraya gittim. Çocuk doğurduktan sonra göğüslerimin sarktığını bu nedenle bir an önce göğüs dikleştirme operasyonu yapmak için sabırsızlanıyordum."

4
"Türkiye'ye gelip göğüs kaldırma operasyonu yerine implant yaptırmaya karar verdim. Ameliyattan sonra uyandığımda kafamı kaldıramayacak kadar kendimi kötü hissediyordum. Hemşirelere anlatmaya çalıştım ama İngilizce bilmedikleri için iletişim kuramadık. Göğsüme taktıkları implant ölçüleri farklıydı. Bir süre sonra sancılar dinmeyince doktora bana vücudumun implantları kabul etmediği için geri sökmek zorunda olduklarını söyledi."

5
"Türkiye'de göğüs uçlarımın mor olduğunu gören doktorlar bana bunun normal bir şey olduğunu kısa süre içinde geçeceğini söylediler. İngiltere'ye geri döndüğümde bir hafta içinde göğüs uçlarımın düştüğünü gördüğümde yaşadığım şok yüzünden yere yığıldım."
6
Düşen göğüs uçları nedeniyle vücudunda çok kötü bir koku oluşan Cherrise şuan ülkesinde tedavi altına alındı. Doktorların et yiyen bir bakterinin vücuduna bulaştığını söylediği ve enfeksiyon kapma ihtimali yüksek olan Cherrise, durumu daha da kötüye giderse ameliyata alınacak.

Son Dakika Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi - Son Dakika

YORUMLAR (5)
  • N95: ah be kardeşim ne gerek vardı estetiğe. özeniyorsun güzel olduğunu sanıyorsun estetik olunca. baksana dudaklarına inek gıcı gibi.Allahın yarattığı gibi olabilir mi???boşa para boşa acı. tehlikesi de cabası.bunlar masonların icadı. kusursuz bir Cenabı Allahtır bırak sende kusurlarını seviver Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kocasının tecavüzüne uğradı, doğan bebeğini dolaba kilitleyip ölüme terk etti Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü