Estetikte En Son Moda: Bel Gamzesi - Son Dakika

Estetikte En Son Moda: Bel Gamzesi

11.02.2017 15:25

1
Estetik operasyonların da modası, trendi olması artık alışıldık bir durum. Belli burun, kalça ya da göğüs biçimine sahip olmak isteyen kadınlar yıllardır estetik kliniklerin kapısını aşındırıyor.

Son dönemde ise bambaşka bir trend var estetik cerrahi konusunda...

2
Birçok kadın sırtının alt tarafında, kalçasının hemen üzerinde Venüs gamzelerine sahip olmak istiyor. Bu uğurda da binlerce dolar harcamaktan çekinmiyor.

3
Kimberley Garner, Miranda Kerr, İzabel Goulart, Alexis Renn, "Venüs gamzesi"ne sahip olan ünlüler. Genellikle genlerle kişiden kişiye geçen bir durum ama yüzyıllardır bir tür güzellik simgesi olarak kabul ediliyor Venüs gamzeleri. Bu yüzden de kadınlar bu görüntüye sahip olmak için ne bıçak altına yatmaktan ne de yüklü miktarda para harcamaktan çekiniyorlar.

4
İşte Venüs gamzesi hakkında ilginç bilgiler: Bu gamzelerin erkekte olan türlerine Apollon gamzesi deniyor.

5
Aslında bu görüntünün sebebi bir tendon anormalliği. Bazen yağ oranı yüksek bünyelerde tendonların üstü yağla kaplandığı için gamze olsa da görünmeyebiliyor.

6
Bu yüzden bel gamzeleri kişinin bedensel olarak formda olduğunun da bir göstergesi kabul ediliyor. Venüs ve Apollon gamzeleri aynı zamanda cinsel gücün bilgesi olarak da değerlendiriliyor.

7
8
9
10
11
12

Son Dakika Estetikte En Son Moda: Bel Gamzesi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular