Son Dakika Haberleri: Eteğini Çekiştirip Durdu!

Eteğini Çekiştirip Durdu!

7 yıl önce

Naz Elmas'tan mini şov

1
Naz Elmas, katıldığı davette giydiği mini eteğiyle deyim yerindeyse gazetecilere şov yaptı.
2
Organ Nakillerini Destekleme Derneği'nin (ORDES) organ bağışı konusunda toplumu bilinçlendirmek için gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi; ünlü modacıları ve modelleri bir araya getirdi.
3
Gelen konuklar arasında Naz Elmas, aldığı kilolar ve tombul bacaklarıyla dikkat çekti. Oturma şekliyle de herkesi şaşırtan güzel oyuncunun bir yandan eteğini çekiştirmesi, diğer yandan da rahat tavırlar sergilemesi gözlerden kaçmadı.
4
Magazin muhabirlerinin objektiflerinin üzerinde olduğu Naz Elmas, çok fazla 'naz yapmadı' ve magazincilere bu pozları verdi.
5
Yeni dizisi hakkında çıkan haberler yanlış olduğunu belirten güzel oyuncu,"Yeni dizimizin adı "Cesur ve Çirkin" olacak ve polisiye bir dizi olacak." dedi.
6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 18.05.2013 03:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!