Etme bulma dünyası! Yaraladığı geyik bir gün sonra avcının sonu oldu - Son Dakika

Etme bulma dünyası! Yaraladığı geyik bir gün sonra avcının sonu oldu

ABD'nin Oregon eyaletinde bir avcı önceki gün yaraladığı Kanada geyiği tarafından boynuzlanarak öldürüldü.

1
66 yaşındaki Mark David, Tillamook ilçesindeki özel bir arazide okla avlanıyordu. Polisin açıklamasına göre David cumartesi günü önce bir geyiği yaraladı ancak yerini tespit edemedi.
2
Pazar günü araziye geri dönen David yaralı halde bekleyen geyikle karşılaştı. Ancak geyik kendisini öldürmek isteyen David'e saldırarak onu boyun bölgesinden boynuzladı.

3
Oregon polisinin açıklamasında "Arazi sahibi David'e yardım etmeye çalışsa da aldığı ölümcül yaralar sonucu yaşamını yitirdi" ifadelerine yer verdi.
4
Arazi sahibinin yaralı hayvanı öldürdüğü de açıklandı.
5
Yaklaşık bir yıl önce ABD'nin Arkansas eyaletinde de çok benzer bir olay yaşanmış, 66 yaşındaki avcı Thomas Alexander öldürdüğünü sandığı geyiğin yanına yaklaşınca aldığı boynuz darbeleri sonucu hayatını kaybetmişti.

Haber Yayın Tarihi: 10.09.2020 12:11

Son Dakika Etme bulma dünyası! Yaraladığı geyik bir gün sonra avcının sonu oldu - Son Dakika

YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı Hık demiş burnundan düşmüş! Necati Şaşmaz'ın oğlunu görenler gözlerine inanamadı 'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nda böyle poz verdiler Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek