Son Dakika Haberleri: Eurovision Şarkısına Ünlüler Ne Dedi?

Eurovision Şarkısına Ünlüler Ne Dedi?

7 yıl önce

1
Ülkemizi bu yıl Eurovision'da temsil edecek olan Can Bonomo yarışmaya katılacağı parçayı seslendirdi. İşte ünlülerden tepkiler.
2
Soner Arıca: Can Bonomo, yolun açık olsun.. Bol şans
3
Yeşim Salkım: Eleştirmek yerine desteklemek neden bu kadar zor bir gorev verilmiş can da bunu yerine getiriyor budur yani alkışlayın olsun bitsin
4
Cem Ceminay: Can Bonomo daha klasik yapamayacak kadar yeni anlamadim yani iyi mi kotu mu? Sarki iyi ama kareografi eksik cok bir tek basina kalmis arkadaki orkestra yetersiz yanina dansci kizlar gerek!Basarilar:))
5
Zeynep Dizdar: Şarkı güzel çocuk sempatik ve enerjisi çok iyi bir aksilik olmazsa Can Bonomo dereceye girer... Hadi hayırlısı...
6
Bengü: Buradan takip edemiyorum ya çok beğenen var ya da hiç beğenmeyen?? Ama ne olursa olsun Can a ve ekibine destek olma vaktidir!!
7
Semiha Yankı: YOLUN ACİK SANS İN BOL OLSUNNNN CANNNN BONOMOOOOOOO
8
Armağan Çağlayan: Bu şarkı birinci olursa ben bile 'Kesin Mossad' diyeceğim.İngilizce herhangi bir şey yazmanın bir mimarisi var ve bu Türkçeden çok farklı. Bari Can Bonomo'nun şarkısı Türkçe olsaydı, kurtarırdı.
9
Hilal Cebeci: Motivasyonlarını bozmayalım ballarım, işallh ülkemizi en iyi şekilde temsil eder dönerler:) HAYIRRRRRRR SAMİMİ DİİLİM BU SÖZLERİMLEEE
10
Doğa Rutkay: Çocuk ruhlu bu şarkı!! Sevdimmmm :)))
11
Aydın: yolun açık olsun can bonomo....
12
Yavuz Seçkin: Eurovizyon şarkısımızı stüdyoda seyreden yaşlı bir teyze;"" ne diyo buuuu "dercesine bakıyodu..:)

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Haftanın 5 Günü Kendi İdrarını İçen Fitness Eğitmeni, Zaman Zaman Kendi İdrarıyla da Yıkanıyor! Yaş Farkına Takılmayan Ünlü Çiftler, Görenlere ''Aşk Engel Tanımaz'' Dedirtiyor! Şişmanlığı Öven Genç Kadını, Tecavüz Etmekle Tehdit Ediyorlar! Büyükada'da Bulunan Eski Rum Yetimhanesine Bekçi Dayanmıyor! Geceleri Çocuk Çığlığı Duyuyorlar Hosteslerin, Yolcular İndikten Sonraki Halleri Sosyal Medyayı Salladı!