Son Dakika Haberleri: Ev Basan Ünlüler

Ev Basan Ünlüler

7 yıl önce

1
Kimi sevgilisinin kendisini aldattığından kuşkulandı, kimi bir türlü cevap vermeyen telefonlar yüzünden öfkelendi. İşte kıskançlık yüzünden ev basan, bazıları ihaneti suç üstü yakalayan bazıları da basit bir kuşkuya kurban giden ünlüler...
2
Ünlü manken Aysun Kayacı'nın eski sevgilisinin evini basması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
3
Kayacı eski sevgilisi Fatih Aksoy'un evinde Berrak Tüzünataç'ın olduğunu öğrenince kıskançlık krizine girdi.
4
O dönem magazin basınında yer alan haberlere göre bu şok baskın şöyle gelişti: Aysun Kayacı, kendisini arayan yakın bir arkadaşının söyledikleriyle kıskançlık krizine girdi. Onu bu kadar çıldırtan ise telefon açan arkadaşının "Berrak Tüzünataç şu anda Fatih Aksoy'un evinde" sözü oldu. Bunun üzerine Aysun da soluğu sevgilisinin evinde aldi. Söylenenlere göre içeri girip de Berrak'ı gördügünde ise kıyameti kopardı.
5
İddiaya göre Ayşe Özyılmazel, olaylı bir ekilde evlenip yine olaylı bir şekilde ayrıldığı eşi reklamcı Ali Taran'ın İstanbul Levent'teki ofisini bastı.
6
Ali Taran'ın üzerine yürüdü ve "Hayatımı mahvettin" diye bağırıp, küfür etti. Özyılmazel, ofisin camlarına dışarıdan taş bile attı.
7
Bir ev basma olayı da Nurseli İdiz cephesinde yaşandı.
8
Bir dönem magazin basınında geniş yer tutan haberlere göre İdiz, kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisi Levent Ulukut'un evini bastı. Sevgilisi kapıyı açmayınca elindeki kasap bıçağını Ulukut'un kapısına saplayıp, binayı terk etti.
9
Haberlere göre bir dönem Nejat İşler ile gizli bir ilişki yaşayan Dere, ünlü aktör telefonlarına cevap vermeyince soluğu İşler'in evinde aldı.
10
Bu olayın ardından ikilinin ilişkisi de fazla uzun sürmedi.
11
Tuba Ünsal uğruna eşinden ayrıldığı Yalın'ı sosyetik güzelle yakalayınca ortalık birbirine girmişti.
12
Bu "baskın" olayı ise Yalın ve bir zamanlar evlenmeyi düşündüğü ancak ailesi istemediği için ayrıldığı eski sevgilisi Derin Mermerci ile gittiği bir balıkçıda yaşandı.
13
Sevgilisinin Mermerci ile yemek yediğini öğrenen Ünsal hemen olay yerine gitti. Öfke krizine giren Ünsal bir türlü sakinleştirilemedi. Mermerci ise olayın büyümemesi için mekanı terk etti. Zaten Yalın ile Ünsal'ın ilişkisi de fazla uzun sürmedi.
14
Bir sevgilinin başına gelecek en korkunç olaylardan birini Selin Denizli yaşadı.
15
Fatih Cesur ile ilişki yaşayan Denizli, işadamından ayrılınca onların evlenmesini bekleyen herkes şaşırmıştı. Ayrılığın nedeni ise kısa süre sonra ortaya çıkmıştı.
16
Olayın nedeni ihanetti. O dönemde çıkan haberlere göre olay şöyle gelişti: Sürpriz yapmak için sevgilisinin evine giden Selin Denizli, anahtarıyla sessizce kapıyı açar. Fatih Cesur'un uyuduğunu sanarak yatak odasına geçen Selin Denizli hiç ummadığı bir manzarayla karşılaşır... Sevgilisini yatakta başka bir kadınla yakalayınca, gözyaşları içinde evi terk eder...
17
Ünlü şarkıcı Deniz Seki ve Hüsnü Şenlendirici aşkının henüz devam ettiği sırada magazin kulislerine düşen bir dedikodu ortalığı karıştırdı.
18
İddialara göre sevgilisinin kendisinden gizli bir şekilde Scotch Bar'da eğlendiğini duyan Seki pijamalarıyla mekanı bastı. Görevlilere "Birine bakıp çıkacağım" diyen şarkıcı mekanda 15 dakika kalıp evine döndü.
19
Seki ve Şenlendirici ilişkisi tarihe karıştı.
20
Dünyanın en seksi yıldızlarından biri olan Carmen Electra da eşi Dave Navarro'yu porno yıldızı Jenna Jameson ile bastı.
21
Ama onun uyguladığı taktik biraz farklıydı. Navarro'nun kendisini Jameson ile aldattığından emin olan Electra bunu bir türlü kanıtlayamıyordu. Sonunda Electra dedektif tuttu ve ihaneti kanıtladı. Yaptığı ilk iş ise eşinden boşanmak oldu.
22
Eski sevgilisi Emir Tamer de ünlü manken ve şarkıcı Demet Akalın'ın evini basmıştı.
23
Tamer telefonlarına cevap vermeyen Akalın'ın evine giderek konuşmak istediğini söyledi. Tamer o sırada Ceyla Aysal ile flört ediyordu.
24
Akalın sabahın erken saatinde kapısını çalan Tamen'in "Ceyla ile arkadaşız" sözleri üzerine Aysal'ı arayarak "Tamer burada gel al" dedi..
25
Angelina Jolie'nin sevgilisi Brad Pitt'i ikizlerin dadısıyla basması da magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
26
Pitt'i bebeklerin dadısına masaj yaptırırken yakalayan Jolie'nin evi terk ettiği ileri sürülmüştü.
27
Çift bu iddiaları ne doğruladı ne yalanladı. Ama dedikodulara inat ilişkileri sürüyor.
28
Britney Spears ise uzun bir aradan sonra mutluluğu bulduğu sevgilisi Jason Travick'ten büyük bir darbe yedi.
29
Spears sevgilisi Jason Trawick'i bir barda 2 kadınla birden flört ederken yakaladı.
30
Çılgına dönen Spears sevgilisi Jason'dan ayrıldı.
31
İsmail Hacıoğlu'nu eski sevgilisi Ceyda Düvenci hakkında çıkan aşk dedikoduları çıldırtınca soluğu Düvenci'nin evinde aldı.
32
Ceyda Düvenci'ye her gün çiçekler gönderen, araya ortak arkadaşlarını sokan İsmail Hacıoğlu, sürekli "Hayır" yanıtı aldı. Pes etmemeye karar veren İsmail Hacıoğlu, aşırı alkollü bir şekilde Ceyda Düvenci'nin evine gitti.
33
Güzel oyuncu, gece yarısı evin önünde bağırıp çağıran İsmail'i polise şikayet etti. Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen İsmail, Ceyda'nın şikayetini geri alması üzerine serbest bırakıldı.Haber Yayın Tarihi: 17.05.2013 11:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı! Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek