Ev Benim Kaçış Noktam - Son Dakika

Ev Benim Kaçış Noktam

10.01.2011 09:30

1
Aylin-Özcan Tahincioğlu çiftinin Anadolu Hisarı'ndaki evi, modern bir koza içinde hem sanatı hem de dekorasyonu birleştiren yaratıcı, özgün, sürprizli ve sıcak bir atmosfere sahip. Tahincioğlu, bu sıcak ve gösterişli yalının kapılarını Elle Decor için araladı.
2
Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ile eşi VE Restoran sahibi Aylin Tahincioğlu, Anadolu Hisarı'ndaki bu yalıya altı yıl önce taşınmış.
3
Modern tarza sahip yapının en büyük özelliği, tam cepheden Rumeli Hisarı'nın teatral görünümünü seyretmesi.

4
Yaklaşık 1000 m2 kullanım alanına sahip ve üç katlı yalının üç farklı bölüme sahip bir salonu, mutfağı, beş ayrı yaşam odası, rıhtımı ve bir de arka bahçesi bulunuyor. Giriş katında antre, mutfak, misafir tuvaleti ve rıhtıma açılan salon, orta katta oturma alanı, çalışma odası ve özel banyolu yatak odaları; en üst katta ise yine özel banyolu bir yatak odası var.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Ev Benim Kaçış Noktam - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement