Son Dakika Haberleri: Ev Milyon Dolar Ama Kimse Almak İstemiyor! Nedeni Sizi Şoke Edecek

Ev Milyon Dolar Ama Kimse Almak İstemiyor! Nedeni Sizi Şoke Edecek

3 yıl önce

Melbourne'deki lüks malikane, geniş yatak odaları, özel havuzu ve 1 milyon dolarlık fiyatıyla dikkat çekiyor. Gelin görün ki evin yatak odasındaki ilginç ayrıntı, evi almaktan vazgeçiriyor...

1
Doncaster East banliyösünde yer alan 4 yatak odalı, güneş ısıtma sistemine sahip özel havuzlu, eşyalı malikane için 1 milyon dolarlık satış fiyatı belirlendi.

2
Geniş pencereleriyle bütün gün doğal ışık alan, iki araçlık garajı bulunan, toplu taşıma araçlarına, şehir merkezine yakınlığıyla göz dolduran malikane için bir internet sitesine ilan verildi.

3
Fakat ilanı görüntüleyen insanların dikkati çeken şey ne milyon dolarlık fiyat ne de yenilenmiş evin göz alıcı özellikleri oldu.

4
Malikanedeki yatak odalarından birinde, yataktan sadece birkaç metre ötede açıkta bulunan tuvalet ‘Yok artık!' dedirterek bütün dikkatleri üzerine topladı.

5
Alışılmadık tasarımıyla dikkat çeken yatak odasındaki kapısız tuvaletin, aynı zamanda odanın geniş pencereleri nedeniyle dışarıdan tamamen gözükmesi de ilana bakanların tepkilerine neden oldu.

6
Bir potansiyel alıcı, internette yayınlanan ilana “Eşimin ailesiyle bu evi görmeye gittik fakat garip yatak odası nedeniyle evi beğenmediler.” diye yorumda bulundu.


7
8Haber Yayın Tarihi: 19.08.2017 02:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor