Eva Green - Son Dakika

Eva Green

06.08.2010 14:09

1
Bond Kızı olsanda gel Eva! Ünlü yönetmen Osman Sınav ile Habertürk yazarı Elif Şafak, bir sinema filmi için güç birliği yaptı.
2
Aşk romanıyla satış rekorları kıran Şafak'la Suret-i Aşk adlı filmin senaryosunu tamamlayan Sınav, oyuncu kadrosunu belirlemek için çalışmalara başladı. Usta yönetmen ilk olarak eski Bond Kızı ünlü yıldız Eva Green'e teklif götürdü.

3
2006 yılında Casino Royal adlı filmde Bond kızı Vesper Lynd'i canlandıran Eva Green' in ajansıyla görüşen usta yönetmen Osman Sınav, olumlu cevap aldı. Filmin 2010 istanbul Kültür Başkenti Projesi kapsamında çekileceğini belirten Sınav, "Suret-i Aşk'ın senaryosunu bir kaç gün içinde Eva Green'e göndereceğim. Son anda bir aksilik olmazsa başrolde oynayacak" dedi.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Eva Green - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden