Son Dakika Haberleri: Eva Mendes: Sevgililer Günü'nde Ağlayacağım

Eva Mendes: Sevgililer Günü'nde Ağlayacağım

5 yıl önce

Sevgilisi Ryan Gosling'ten ayrıldığı konuşulan Eva Mendes, "Sevgililer Günü'nde ne yapacaksınız?" sorusuna, "Not Defteri'ni izleyip hıçkıra hıçkıra ağlayacağım" yanıtını verdi.

1
Sevgilisi Ryan Gosling ile ayrıldıkları konuşulan Eva Mendes, "Sevgililer Günü'nde ne yapacaksınız?" sorusunu, "Not Defteri'ni izleyip hıçkıra hıçkıra ağlayacağım." şeklinde cevapladı.
2
Yakışıklı oyuncu Ryan Gosling ile ayrıldıkları yönünde çıkan iddialara bugüne dek cevap vermeyen ünlü yıldız, bu sözleriyle bir anlamda ayrılıklarını açıklamış oldu.
3
'The Place Beyond The Pines' film setinde başlayan Eva Mendes- Ryan Gosling ilişkisinin Mendes'in bebek isteği yüzünden bittiği iddia edilmişti.
4
Bir dargın bir barışık süren ilişkinin akıbeti ile ilgili konuşmayan çiftten sessizliği ilk bozan Eva Mendes oldu.
5
Geçtiğimiz gece katıldığı The Ellen Show adlı talkşov programında hayatına dair samimi itiraflarda bulunan Mendes, kendisiyle ilgili tüm haberlere içtenlikle yanıt verdi.
6
Hakkında çıkan hamile dedikodularını kesin bir dille yalanlayan ünlü oyuncu, bunun saçmalık olduğunu söyledi.
7
Güzel yıldızın fotoğrafları...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ortalıktan Kaybolan Afrodit, Reklam Filmiyle Bomba Gibi Döndü Edip Akbayram'ın Kızı da Şarkıcı Çıktı! Bakın Nasıl Benziyor MasterChef Türkiye'den Diskalifiye Olan Şef Murat'ın Olayları TC Kimlik Numarasının Sırrı Ortaya Çıktı Yeşilçam'ın Emine'si Meral Zeren Son Haliyle Şaşırttı