Eva Mendes'ten '50 eyalette cinsel ilişkiye girdim' itirafı! İşte ünlülerin kıyıda köşede yaptığı kaçamaklar - Son Dakika

Eva Mendes'ten '50 eyalette cinsel ilişkiye girdim' itirafı! İşte ünlülerin kıyıda köşede yaptığı kaçamaklar

20.04.2020 15:29

Gösteri dünyasının yıldız isimleri her ne kadar yaşamlarını kameralar önünde sürdürseler de zaman zaman yaptıkları itiraflarla hayranlarını dumur etmeyi başarıyor. İlk olarak 50 eyalette cinsel ilişkiye girdim diyen ünlü aktris Eva Mendes'le başlayalım.

1
Verdikleri röportajlarda özel hayatlarıyla ilgili kendilerine yöneltilen "birisiyle seviştiğiniz en sıradışı yer neresiydi" sorusunu karşılıksız bırakmayan ünlülerin söylediklerini sizler için derledik. İşte ünlülerin bazıları şaşırtan, bazıları zaten bilinen, bazıları da çoktan bir şehir efsanesi haline gelen o ilginç deneyimleri...
2
Eva Mendes
Eva Mendes
Şimdilerde ünlü aktör Ryan Gosling ile mutlu bir birliktelik yaşayan ve iki çocuk annesi olan yıldız oyuncu Eva Mendes, "50 eyalette cinsel ilişkiye girdim. Bunların çoğu gençliğimde yaptığım yolculuklar sırasındaydı. Belki de temiz havadan." itirafıyla adeta dumur etmişti.
3
Zoe Saldana
Zoe Saldana
Zoe Saldana bir süre önce gizlice Marco Perego ile evlendi ve bir bebek sahibi oldu. Artık eskisine oranla çok daha ağırbaşlı bir hayat sürdürüyor. Ama onun geçmişi de çılgınlıklarla dolu. Bunlardan birini de 2012 yılında Marie Claire dergisine verdiği röportajda anlatmıştı.
4
Saldana Coney Adası'ndan New York'un metrosuna giden bir metro vagonunda seviştiğini anlattı. Bunu da bugüne kadar yaptığı en büyük çılgınlık olarak tarif etti. Saldana bunun yıllar önce gerçekleştiğini ve şimdi gerçek bir "hanımefendi" olduğunu da sözlerine ekledi.
5
Gelelim bir dönem genç kadınların gözdesi olan İskoç aktör Gerard Butler'a. Bunu kendisi herhangi bir yerde itiraf etmiş değil, ama Butler'ın ünlü Coachella Müzik Festivali sırasında kamuya açık alanda bir genç kadınla birlikte olduğu 2012 yılından bu yana bir efsane gibi anlatılıyor.
6
Söylentilere göre Butler, festival alanında tanıştığı esmer bir genç kadını bu tuvaletlerden birine götürmüş ve orada birlikte olmuş.
7
Angelina Jolie ile eski kocası Billy Bob Thornton. 2000 yılında MTV Sinema Ödülleri törenine doğru yola çıktıkları bir Limuzin'in içinde sevişmiş ünlü çift.
8
Üstelik Jolie, tören mekanında kırmızı halıya adım atar atmak bunu herkese anlatmış.

9
Gençliğini oldukça hızlı yaşayan bir diğer aktris Drew Barrymore, The Strokers grubunun bateristi Fabrizio Moretti ile birlikte olduğu dönemde New York Opera House'da kadınlar tuvaletinde sevişirken yakalandı.
10
Moretti daha sonra bu olay hakkında konuşurken "La Boheme operasını izlemeye gitmiştik. Sıkıldık ve biraz eğlenmek istedik" dedi.

11
Scarlett Johansson ve Benicio Del Toro
Scarlett Johansson ve Benicio Del Toro
2004 yılında Oscar partisinden sonra Los Angelestaki ünlü Chateau Marmont otelinin asansörlerinden birinde yakınlaşmış bu ünlü çift. Johansson bunu daha sonra "Biraz yakınlaştık ya da cinsel ilişkiye girdik. Onun gibi bir şey işte. Çok da sıhhi değildi" diyerek anlatmış.

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Eva Mendes'ten '50 eyalette cinsel ilişkiye girdim' itirafı! İşte ünlülerin kıyıda köşede yaptığı kaçamaklar - Son Dakika


Advertisement