Evcil maymun, genç kadını saniyeler içinde parçalamıştı! 12 dakikalık telefon kaydı kan dondurdu - Son Dakika

Evcil maymun, genç kadını saniyeler içinde parçalamıştı! 12 dakikalık telefon kaydı kan dondurdu

19.01.2022 14:25

Amerika'da Sandra isimli bir kadın, 14 yıldır baktığı maymununu kafesine koymak için komşusunu çağırdı. Komşu Charla, yardıma geldiğinde tüm dünyanın konuştuğu dehşet yaşandı. Maymun, Charla'nın yüzünü parçalayıp ellerini kopardı. Evcil maymunu arkadaşının yüzünü yerken, Sandra'nın polisle konuştuğu anlar tüyleri diken diken etti.

1
Korkunç olay 2009 yılında gerçekleşti. Amerika Birleşik Devletleri'nde Sandra Herold isimli kadın, Travis isimli maymunu bebekken evlatlık alıp büyüttü. 14 yıl boyunca maymuna baktı.

2
Son zamanlarda maymun agresifleşince arkadeaşı Charla Nash'ı çağırıp maymunu odasına koyması için kendisine yardım etmesini istedi. Charla, eve gelince Travis kendisine saldırdı.
3
"ACELE EDİN, ONU PARÇALARA AYIRDI"
 ACELE EDİN, ONU PARÇALARA AYIRDI
Dayanılmaz bir 12 dakika boyunca Sandra'nın, son 14 yıldır kendi çocuğu gibi yetiştirdiği hayvanı olan Travis'i öldürmesi için polise yalvardığı duyuluyor.
4
Operatör, Travis'in çığlıkları hatta yankılanırken, "Söyleyin lütfen, maymun ne yapıyor?" diye soruyor ve dehşet anları Sandra'nın şu cevabıyla operatörün yüzüne çarpıyor: "Onu parçalara ayırdı! Acele edin! Acele edin! Lütfen! O - onun yüzünü kopardı! Yüzünü yiyor!"

5
"Silah! Onu vurmalılar! Lütfen! Lütfen! Acele etmelisiniz! Acele etmelisiniz! Lütfen! Hiçbir şey yapamıyorum. Yapamıyorum. Onu yiyor! Onu yiyor! Lütfen! Tanrım! Lütfen! Neredeler? Neredeler?"
6
Charla'nın saldırıda yüzü parçalandı ve gözleri çıktı. Travis'in arkadaşının yüzünü parçaladığını gören Sandra polisi aradı. Eve gelen polis Travis'i öldürerek Charla'yı kurtardı.
7
Sandra, Travis'in son zamanlarda agresifleştiğini, bunun üzerine kendisine psikolojik ilaçlar verdiğini söyledi.
8
Uzmanlar ise Travis'in doğal ortamından uzaklaşıp ev ortamında mikrodalgada yediği yemeklerin kendisini saldırganlaştırdığından şüphe ettiklerini söyledi.
9
Yaşadığı olay karşısında yüzü tamamen parçalanan Charla, bir çok yüz nakil ameliyatı geçirmesime rağmen yüzü eski haline gelemediği için birçok prgrama yüzünü kapatarak katıldı.

10
Şubat 2009 yılında meydana gelen olaydan bir yıl sonra Travis'in sahibi Sandra hayatını kaybetti ve Travis'in yanına gömüldü.
11
12
13

YORUMLAR
500

Son Dakika Evcil maymun, genç kadını saniyeler içinde parçalamıştı! 12 dakikalık telefon kaydı kan dondurdu - Son Dakika


Advertisement