Evde Diş Macunu Nasıl Yapılır? - Son Dakika

Evde Diş Macunu Nasıl Yapılır?

09.01.2017 12:52

1
Günde genellikle iki kez kullandığımız diş macununun içerisindeki kimyasal maddelerden çekiniyorsanız evinizde doğal diş macunu yapabilirsiniz. Diş macunlarının içerisinde bulunan paraben, renklendiriciler, gliserin ve florid gibi maddelerin sağlığımıza zararlı olduğu dile getirilmektedir. Bu maddelerin kanser oluşumuna bile neden olabileceği belirtilmektedir. Siz de daha doğal bir diş macunu arayışı içerisindeyseniz evde kendiniz yapabilirsiniz.

2
1 çay kaşığı karbonat
1 çay kaşığı karbonat

3
1 damla nane yağı
1 damla nane yağı
4
veya limon yağı

 veya limon yağı</p><p>
5
2-3 damla su
 2-3 damla su
6
Tüm malzemeleri sırasıyla temiz bir kasenin içerisine koyup karıştırın. Macun kıvamı alana kadar karıştırmaya devam edin. Şimdi dişlerinizi fırçalayabilirsiniz!

Son Dakika Evde Diş Macunu Nasıl Yapılır? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement