Evde Doğal Tonik Yapımı - Son Dakika

Evde Doğal Tonik Yapımı

11.04.2014 18:33

Cilt bakımı için evde yapabileceğimiz birçok tonik var. İşte formülleri...

1
Artık hepimiz güzelliğin anahtarının doğanın içinde olduğunu biliyoruz. Cilt bakımı için evde yapabileceğimiz çok sayıda maske var. İşte karşınızda cildimizi tertemiz yapıp ruhumuzu dinlendiren tonikler.
2
Limon Toniği
3
Bir çay bardağı votka ve 1 limon suyunu karıştırın. Sabah ve gece yatmadan önce yüzünüze pamukla uygulayın.
4
Lavantalı Tonik
5
Lavanta, melissa, papatya, hatmi çiçeği, yarım fincan saf alkol ve içme suyu toniğimiz için gerekli malzemeler.
6
Lavanta, melissa, papatya, hatmi çiçeği ve suyu kaynatarak demlenmeye bıraktıktan sonra yarım fincan alkollü ilave ediyoruz. Karışımınızı kapalı bir şişede ve buzdolabında saklayabiliriz.
7
Papatyalı Tonik
8
Sıkılaşmayı sağlayarak sarkmaları önleyen bu tonik 500 gr papatya ve su ile hazırlanıyor. Papatyaları kaynattıktan sonra buz kalıplarında dondurup her gün yüzünüze kompres yapabilirsiniz.
9
Yağlı Ciltler İçin Tonik
10
1 kaşık elma sirkesi ile 8 kaşık maden suyunu karıştırıp yağlı ciltlere iyi gelecek olan bir tonik elde edebilirsiniz. Yüzünüzü yıkadıktan sonra sabah akşam cildinize uygulayabilirsiniz.

Son Dakika Evde Doğal Tonik Yapımı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı 93 kilo veren Pelin Öztekin isyan etti: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı? Maradona'nın son günlerini geçirdiği evdeki kimsenin bilmediği detay ortaya çıktı