Son Dakika Haberleri: Evde Doğal Tonik Yapımı

Evde Doğal Tonik Yapımı

6 yıl önce

Cilt bakımı için evde yapabileceğimiz birçok tonik var. İşte formülleri...

1
Artık hepimiz güzelliğin anahtarının doğanın içinde olduğunu biliyoruz. Cilt bakımı için evde yapabileceğimiz çok sayıda maske var. İşte karşınızda cildimizi tertemiz yapıp ruhumuzu dinlendiren tonikler.
2
Limon Toniği
3
Bir çay bardağı votka ve 1 limon suyunu karıştırın. Sabah ve gece yatmadan önce yüzünüze pamukla uygulayın.
4
Lavantalı Tonik
5
Lavanta, melissa, papatya, hatmi çiçeği, yarım fincan saf alkol ve içme suyu toniğimiz için gerekli malzemeler.
6
Lavanta, melissa, papatya, hatmi çiçeği ve suyu kaynatarak demlenmeye bıraktıktan sonra yarım fincan alkollü ilave ediyoruz. Karışımınızı kapalı bir şişede ve buzdolabında saklayabiliriz.
7
Papatyalı Tonik
8
Sıkılaşmayı sağlayarak sarkmaları önleyen bu tonik 500 gr papatya ve su ile hazırlanıyor. Papatyaları kaynattıktan sonra buz kalıplarında dondurup her gün yüzünüze kompres yapabilirsiniz.
9
Yağlı Ciltler İçin Tonik
10
1 kaşık elma sirkesi ile 8 kaşık maden suyunu karıştırıp yağlı ciltlere iyi gelecek olan bir tonik elde edebilirsiniz. Yüzünüzü yıkadıktan sonra sabah akşam cildinize uygulayabilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!