Odanın tavanında 8 ayaklı dev örümceği gören kadın dehşete düştü! - Son Dakika

Odanın tavanında 8 ayaklı dev örümceği gören kadın dehşete düştü!

31.07.2019 10:36

Avustralya'da bir kadın, eve girdiğinde gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırdı. Odanın tavanında 8 ayaklı dev bir örümcek gören genç kadın, örümceğin çıkarılması için yardım istemek zorunda kaldı.

1
Avustralya'nın Queensland eyaletinde Laree Clarke isimli kadın, evine girdiğinde gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Odanın tavanında asılı duran dev örümcekle mücadele edemeyeceğini anlayan kadın, çareyi Facebook üzerinden yardım istemekte buldu.

2
Bir yetişkinin elinden daha büyük bir örümcekle başbaşa kalan Clarke, Townsville'deki evinde başına gelen beladan kurtulmak için örümceğin fotoğrafını, ''Bunu evimden kaldırabilecek biri var mı? Şimdi!'' notuyla paylaştı.
3
Köşede gezinen örümceğin iki fotoğrafını çekip yardım dileyen kadına kimi kullanıcı, örümceği ateşle öldürebileceğini söylerken, kimisi de işi şakaya vurarak örümceğin kira vermesi gerektiğini söyledi. Kullanıcıların çoğu dev örümceğin evden çıkarılmasının şimdilik çok mümkün olmadığını, evi yakmanın daha mantıklı olduğunu belirtti.
4
Eklembacaklılar şubesinden olan örümcekler, hemen hemen dünyanın her tarafında yaşarlar. 2012 rakamlarına göre 112 familyada ve 3879 cinste toplanan 43.244 türü olduğu bilinmektedir. Baş ve göğüs kaynaşmıştır. Karın, göğüse ince bir bel ile bağlanmıştır.

Son Dakika Odanın tavanında 8 ayaklı dev örümceği gören kadın dehşete düştü! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • ozan kopuz: yalan yahu inanmayın bi kere o büyüklükde bi örümcek duvarda asılı duramaz hiç mi bilginiz yok :D örümcek küçük oldugu için duvarlarda olan sizin göremediğiniz tırtıklara dokunarak cıkıyor o büyüklükde bi örümcek duvarda asılı duramaz ağaçda olsa neyse dicem Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • doğrucu davut: avustralyada bunlardan çok merak etme bir gün gidersen sanada denk gelir 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde