Evin tavanında tur atarken fark etti! Ürkütücü yaratık görenleri şoke etti - Son Dakika

Evin tavanında tur atarken fark etti! Ürkütücü yaratık görenleri şoke etti

10.07.2019 12:28

Endonezya'nın Bali Adası'nda yaşayan Hari Toae, yağmur sonrası evine giren garip yaratığın ne olduğuna anlam veremedi.

1
Endonezya'nın Bali Adası'nda yaşayan Hari Toae, yağmur sonrası evine girip tavanda gezinen canlıyı videoya çekti.
2
Tavanda turlayan yarı şeffaf bir cırcır böceği ya da tüylü bir denizanasını andıran canlı korkuttu.
3
'Arctiinae' olarak adlandırılan bir güve familyasına ait olabileceği belirtilen tuhaf canlının iki kanadının ve farklı uzunluklarda dört kolunun olduğu görülüyor. Hari, kanatlı böcek benzeri canlının yağmur yağdığı için eve girmiş olabileceğini söyledi.
4
Hari evine giren canlı için şunları söyledi: Evimde kalmasına izin vereceğim, ancak sadece gece için. Misafirlerimi korkutup kaçırmasını istemiyorum.
5
Daily Mail gazetesi, görüntülere yansıyan canlının Güneydoğu Asya ve Avustralya'ya özgü olan 'Creatonotos gangis' adı verilen türle benzer karakteristik özellikler taşıdığını yazdı.

Son Dakika Evin tavanında tur atarken fark etti! Ürkütücü yaratık görenleri şoke etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı