Evine erkek arkadaşını davet eden kadın doktoru, apartmanın 6. katından attılar - Son Dakika

Evine erkek arkadaşını davet eden kadın doktoru, apartmanın 6. katından attılar

23.03.2021 17:35

Mısır'ın başkenti Kahire'de 34 yaşındaki bir kadın doktor, erkek meslektaşını evine davet etti. Bunun üzerine ev sahibi, komşuları ve apartman görevlisi ile birlikte kadın doktoru dövdükten sonra altıncı katta bulunan dairesinin balkonundan aşağı atarak öldürdü.

1
Yerel kaynaklar, ismi açıklanmayan kadın doktorun öldürüldüğü olayın iki hafta önce meydana geldiğini söyledi.
2
Bazı görgü tanıkları, doktorun saldırıya uğrarken kaçmaya çalışırken balkondan düştüğünü iddia ederken, bazı kişiler ise evine zorla giren kişiler tarafından öldürdüğünü iddia etti.
3
Mısır'da yasalar tarafından hukuka aykırı olmamasına rağmen, bir kadın ve erkeğin aynı yerde kalması doğru bulunmuyor.
4
Cinayetten sonra kadın hakları aktivistleri, kadınlara karşı uygulanan bu ayrımcılığın son bulması ve olaya karışan kişilerin cezalandırılması çağrısında bulundu. Polis olayla ilgili soruşturma açtı. Şu ana kadar herhangi bir gözaltı ve tutuklama olmadı.

Son Dakika Evine erkek arkadaşını davet eden kadın doktoru, apartmanın 6. katından attılar - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu