Son Dakika Haberleri: Uçağın iniş takımlarında uçan yolcu, evinin bahçesinde güneşlenen adamın yanına düştü

Uçağın iniş takımlarında uçan yolcu, evinin bahçesinde güneşlenen adamın yanına düştü

5 ay önce

Kenya Havayolları'nın Nairobi-Londra seferini yapan uçağının iniş takımına gizlenerek uçan erkek yolcu, Londra Clapham bölgesinde bulunan bir evin bahçesine düştü. Yolcunun düştüğü esnada bahçede güneşlenen ev sahibi, şans eseri hayatta kaldı.

1
Nairobi Havalimanı'ndan Londra'ya gelmek üzere havalanan Kenya Havayolları'nın uçağının iniş takımlarına gizlenerek seyahat eden bir kişinin cansız bedeni, Güney Londra'da Clapham bölgesindeki bir evin bahçesine düştü.
2
İniş takımındaki ceset, o sırada evinin bahçesinde güneşlenen Oxford Üniversitesi öğrencisi, John Baldock'un yanına düştü.
3
Görgü tanıkları, kaçak yolcunun bahçesinde güneşlenen kişinin çok yakınına düştüğünü ve adamın ölümden döndüğünü aktarırken, tanıklardan biri ''Yolcu onun üzerine düşmediği için çok şanslı." ifadelerini kullandı.
4
Kaçak yolcunun kimliği belirlenmeye çalışılırken, polis uçağın iniş takımı bölmesinde bir çanta, su ve yemek buldu.
5
Açıklama yapan Kenya Havayolları, ''Bir kişinin, bizim uçaklarımızdan birine kaçak binerek hayatını kaybetmesi üzücü bir olay. Taziyelerimizi iletiyoruz." açıklaması yaptı.
6
İniş takımlarının bulunduğu alandaki sıcaklık, havada -50 dereceye kadar düşebiliyor.
7
Buraya giren kaçak yolcular genellikle aşırı soğuk ve oksijensizlikten hayatını kaybediyor.
8Haber Yayın Tarihi: 02.07.2019 04:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!