Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre - Son Dakika

Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre

18.04.2021 08:25

Avustralya'nın Queensland eyaletinde yaşayan kadının, evinin çatısından kapısının önüne doğru sarkan metrelerce uzunluktaki yılan derisini gördüğünden beri gözüne uyku girmiyor.

1
Dün sabah deriyi çatısından sarkarken bulan kadın, korkunç sürüngenin hala çatıda saklanıyor ya da evinin yakınlarında olabileceği korkusuyla yetkililere haber verdi.
2
Olay yerine gelen yılan avcısı Stuart McKenzie, yılan derisinin bir pitona ait olduğunu söyledi. "Umarım onu ??buluruz" diyen McKenzie, bunun hayatında gördüğü en uzun yılan derisi olduğunu ekledi.
3
Yılan derisinin yaklaşık dört metre uzunluğunda olduğunu söyleyen McKenzie, yılanın hala çatıda saklanma olasılığının düşük olduğunu, ancak yine de onu bulmaları gerektiğini söyledi.
4
McKenzie çatı boşluğunu aradı ve çevredeki alanları kontrol etti, ancak yılanı bir türlü bulamadı. "Bu serinin sahibini bulamadık" diyen yılan avcısı sözlerini şöyle sürdürdü:
5
"Birisi bu duruma benzer bir şekilde yılan derisi bulursa, bu, mülkünüzde kısa süre öncesine kadar bir yılan olduğu anlamına gelir. Şu anda yılan bir yere kıvrılmış ya da hareket halinde olabilir."
6
McKenzie, yılanın artık ev sahibi için bir tehdit olmadığına ve muhtemelen çevredeki çalılıklara geri döndüğüne inandığını söyledi.
7
Bu gibi durumlarla sık sık karşılaştıklarını söyleyen yılan avcısı Stuart McKenzie, yılanın devasa boyutuna rağmen bir tehlike oluşturmadığınu düşündüğünü de aktardı.

8
Öte yandan ülkede yaşanan sel felakatinin ardından evler bahçeler ve marketler vahşi hayvanların istilasına uğramıştı.
9
Öyleki küçük bir çocuk, ünlü market zincirinden satın aldığı marul paketinin içerisinde zehirli canlı bir yılan olduğunu gördüğünde tam anlamıyla dehşete düştü.
10
Avustralya'da gerçekleşen akılalmaz olayda, çocuğun annesi Sydney'nin Mosman bölgesindeki marketten aldıkları marul paketinin ve içerisindeki yılanın görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.
11
Karşılaştıkları manzara karşısında hayatının şokunu yaşayan çocuk ve annesi, paketin içindeki yılanın kurtarılması için vahşi yaşam uzmanlarından yardım istedi.
12
Fotoğrafları internette yayınlayan Lesley Kuhn, marketlerden paketlenmiş marul satın alırken başkalarını da dikkatli olmaları konusunda uyardı. Süpermarket zincirinden yapılan açıklamada, yılanın marul paketinin içerisine nasıl girdiği araştırıldığı ifade edildi. Açıklamada, "Olayın nasıl yaşandığını araştırmak için ürün tedarikçimizle iletişim halindeyiz" denildi.

Son Dakika Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor
Advertisement