Evinin salonunda kendi kendine doğum yaptı, YouTube'da paylaştı! - Son Dakika

Evinin salonunda kendi kendine doğum yaptı, YouTube'da paylaştı!

21 gün önce

Fransa'nın Alsace şehrinde yaşayan 38 yaşındaki Sarah Schmid, evinin salonunda hiçbir tıbbi yardım almadan doğum yaptığı anlarını YouTube'da paylaştı.

1
Sarah Schmid, İsveç ormanı ve evinin arka bahçesi de dahil olmak üzere bir dizi alışılmadık yerde çocuk doğurdu.
2
Fransa'nın Alsace şehrinde yaşayan 38 yaşındaki Schmid, 8 çocuğundan 7'sini tıbbi yardım almadan doğurdu.
3
Doktorların hayati tehlikesi olduğunu söylemesine rağmen kararından vazgeçmeyen ve evde doğum yapan Schmid, hamilelik veya doğum sırasında tıbbi yardım almadı.


4
Schmid, salonda doğurmaya başladı. Diğer çocukları ise annelerinin doğumu esnasında etrafta oynadı.
5
Samuel ve Sarah isimlerini verdiği ikizleri çoğul gebelik risklerine rağmen evde dünyaya getiren anne, verdiği karardan oldukça memnun.
6
Doktor olmak için eğitim alan ancak ev hanımı olmayı ve çocuklarıyla ilgilenmeyi tercih eden Sarah, doğumu ağrı kesici dahi almadan tek başına gerçekleştirdi. Doğum anında yaşadıklarını ise canlı yayınla takipçileriyle paylaştı.

7
Sarah, evinde doğum yaparken hiç zorlanmadığını, bahçeye çıktığında rahatladığını ve dolayısıyla hiç ilaç ve sakinleştirici almasına gerek kalmadığını söyledi.
8
Önceki doğumlarını da canlı yayından milyonlarca insanla paylaşan Schmid, ağrı kesici bile almadan doğum yapabilmesinin sırrını "Dışarıda doğum yaptığımda daha rahat oluyorum.
9
"Acı hissettiğimde gökyüzüne bakıyorum. Böylece hiçbir ilaç ve sakinleştiriciye ihtiyaç duymuyorum" sözleriyle açıkladı.

10

Haber Yayın Tarihi: 07.02.2020 11:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası