Evinin salonunda kendi kendine doğum yaptı, YouTube'da paylaştı! - Son Dakika

Evinin salonunda kendi kendine doğum yaptı, YouTube'da paylaştı!

07.02.2020 11:46

Fransa'nın Alsace şehrinde yaşayan 38 yaşındaki Sarah Schmid, evinin salonunda hiçbir tıbbi yardım almadan doğum yaptığı anlarını YouTube'da paylaştı.

1
Sarah Schmid, İsveç ormanı ve evinin arka bahçesi de dahil olmak üzere bir dizi alışılmadık yerde çocuk doğurdu.
2
Fransa'nın Alsace şehrinde yaşayan 38 yaşındaki Schmid, 8 çocuğundan 7'sini tıbbi yardım almadan doğurdu.
3
Doktorların hayati tehlikesi olduğunu söylemesine rağmen kararından vazgeçmeyen ve evde doğum yapan Schmid, hamilelik veya doğum sırasında tıbbi yardım almadı.

4
Schmid, salonda doğurmaya başladı. Diğer çocukları ise annelerinin doğumu esnasında etrafta oynadı.
5
Samuel ve Sarah isimlerini verdiği ikizleri çoğul gebelik risklerine rağmen evde dünyaya getiren anne, verdiği karardan oldukça memnun.
6
Doktor olmak için eğitim alan ancak ev hanımı olmayı ve çocuklarıyla ilgilenmeyi tercih eden Sarah, doğumu ağrı kesici dahi almadan tek başına gerçekleştirdi. Doğum anında yaşadıklarını ise canlı yayınla takipçileriyle paylaştı.

7
Sarah, evinde doğum yaparken hiç zorlanmadığını, bahçeye çıktığında rahatladığını ve dolayısıyla hiç ilaç ve sakinleştirici almasına gerek kalmadığını söyledi.
8
Önceki doğumlarını da canlı yayından milyonlarca insanla paylaşan Schmid, ağrı kesici bile almadan doğum yapabilmesinin sırrını "Dışarıda doğum yaptığımda daha rahat oluyorum.
9
"Acı hissettiğimde gökyüzüne bakıyorum. Böylece hiçbir ilaç ve sakinleştiriciye ihtiyaç duymuyorum" sözleriyle açıkladı.

10

Son Dakika Evinin salonunda kendi kendine doğum yaptı, YouTube'da paylaştı! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti Ayrılık kısa sürdü! Arka Sokaklar'ın yıldız oyuncusu kendisinden 9 yaş büyük aşkıyla yine sarmaş dolaş