Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi - Son Dakika

Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

30 gün önce

İngiltere'de bir apartmanın 1. katında oturan kadın, tuvalette 2 metrelik boa yılanıyla burun buruna geldi.

1
Herhangi bir tuvaletin kapısına yürüdüğünüz zaman, diğer tarafta sizi neyin beklediğinden emin olmadığınız için tedirgin olabilirsiniz. Yine de kendi evinizde, genellikle iyisinizdir. Ancak İngiltere'nin Kuzey-Batı bölgesindeki Merseyside'da bir kadın için durum böyle değildi.
2
Bir dairenin 1. katında kalan kadıncağız, uykudan uyanıp lavaboya gittiği sırada banyosunda 2 metre uzunluğunda bir boa yılanı buldu. Kadın nereden geldiği konusunda şaşkına döndü. Ne dairede oturan kadın ne de komşuları yılanın nereden geldiğini bilmiyordu.

3
Kadıncağız hemen polisi aradı. Olay yerine gelen polis hemen yetkili birilerine ulaşmaya çalıştı. Devasa boa yılanıyla başa çıkmak için hiçbir sürüngen uzmanı bulunamayınca daha önce yılan tecrübesi olan bir memur çağrıldı.

4
Yılanlar ve onları idare etme bilgisine sahip bir polis biraz internette araştırma yaptı ve boa yılanı olduğunu anladı. Boa Yılanının zehirli olmadığını öğrendikten sonra duruma el attı. Polis, kendini banyo lavabo ve musluklarının etrafına saran sürüngene sakin bir şekilde yaklaştı ve bir ilaçla uyuşturdu. Sonra büyük, güvenli bir kaba koydu. Yılanı geçici olarak yerel bir evcil hayvan kurtarma tesisinde barındırmak için düzenlemeler yapıldı.
5
Boa yılanı zehirli mi?
Boa yılanı zehirli mi?
Boa yılanı zehirli değildir ve Amerika kıtasına özgüdür. İnsanlara saldırdıkları, hatta bebekleri boğarak öldürdükleri biliniyor. Yılanlar 50 kg ağırlığa kadar çıkabilir.

Haber Yayın Tarihi: 21.01.2020 12:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Suudi eşcinsel çift, idam cezasından kaçarak aşklarını ilan etti Türkiye'nin konuştuğu Atakan Kayalar kristal çocuk mu? Kristal çocuk nedir? Bu köyde 10 yıldır tek erkek bebek dünyaya gelmiyor! Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok!