Evinin yanında insan kemiği bulundu! İnternetten tanıştığı erkeği yiyen yamyam tutuklandı - Son Dakika

Evinin yanında insan kemiği bulundu! İnternetten tanıştığı erkeği yiyen yamyam tutuklandı

23.11.2020 17:07

Online arkadaşlık sitelerinde tanışıp buluştuğu erkekleri yiyen öğretmen, Almanya'yı alarma geçirdi. Stefan R. isimli öğretmen, evinin yanında üzerinde diş izleri olan bir insan kemiğinin bulunmasının ardından tutuklandı.

1
Stefan Trogisch'in kemikleri bir parkta bulunmadan iki ay önce ev arkadaşları tarafından kayıp olduğu bildirildi. Polis raporları, bulunan kemiğin üzerinde diş izi bulunduğunu, ancak kemiklerin henüz bir insana mı, yoksa bir hayvana mı ait olup olmadığının net olmadığını söyledi.

2
Berlin polisinin yaptığı açıklamaya göre bulunan kemik, üzerindeki etten tamamen sıyrılmıştı ve Stefan T.'nin bir yamyamlık kurbanı olduğuna dair şüpheleri güçlendiren başka göstergeler de bulundu. Kemiklerin bulunmasının ardından polis köpekleri, ekipleri Stefan R'nin Pankow'daki dairesine götürdü.
3
İki iz köpeği, birbirinden farklı yolları takip ederek polis ekiplerini şüphelinin dairesine kadar götürdü. Dedektifler Stefan'ın dairesinde bıçaklar, cerrahi amaçla kullanılan bir kemik kesici testere, boş bir el arabası ve bir soğutucu buldu. Matematik ve kimya dersleri veren Stefan, cinayet suçlamasıyla göz altına alındı. Berliner Morgenpost'a göre, apartmanda kurbana ait kan izleri bulundu. Soruşturmayı yöneten ekip, Planet Romeo adlı online bir flört sitesinde katil ile kurban arasında mesajlaşma olduğunu belirtti.
4
44 yaşındaki kurban Stefan Trogisch, bir elektrik hattı teknisyeniydi. Gece yarısında evinden çıktıktan sonra bir daha dönmeyen Stefan için ev arkadaşları Eylül ayında kayıp bildiriminde bulunmuştu. Yürüyüş yapan bir kişi 8 Kasım günü parkta iskelet kalıntılarına rastladı.
5
Polisler ayrıca Stefan R'nin internet geçmişinde, kanibalizme ilgili bazı kanıtlara rastladıklarını söyledi. Bild gazetesine göre Stefan R, daha önce internet üzerinden bir insanın penisi kesildikten sonra yaşayıp yaşamayacağına dair aramalar da bulunuyor.
6
KANİBALİZM NEDİR?
KANİBALİZM NEDİR?
Yamyamlık veya kanibalizm, aynı türden başka bir bireyi yiyecek olarak tüketme eylemidir.

YORUMLAR
500

Son Dakika Evinin yanında insan kemiği bulundu! İnternetten tanıştığı erkeği yiyen yamyam tutuklandı - Son Dakika


Advertisement