Evlatlık İkizler 25 Yıl Sonra Tesadüfen Birbirini Buldu - Son Dakika

Evlatlık İkizler 25 Yıl Sonra Tesadüfen Birbirini Buldu

1

Sosyal medyanın gücü bir kez daha kanıtlandı. Doğdukları an ayrılan Güney Koreli ikiz kardeşler 25 yıl sonra birbirlerine tesadüfen gördükleri bir video sayesinde kavuştu.

2
Her şey arkadaşlarının Fransa'da moda öğrencisi olan Anais Bordier'e Youtube'dan bir video yollamasıyla başladı. Arkadaşları Bordier'e videodaki ABD'li aktris Samantha Futerman'ın kendisine ikizi kadar benzediği konusunda ısrar etti.

3
Bordier, Futerman hakkında daha derin bir araştırma yaparak ikisinin de 19 Kasım 1987'de doğduğunu öğrendi. Futurman'ın Facebook'daki bilgilerine bakan Bordier, ikisinin de Güney Kore'nin aynı şehrinde doğduğunu fark etti.

4
Bunun ardından Bordier'in Fransız bir aile tarafından, Futerman'ın ise ABD'li bir aile tarafından doğdukları gün evlat edindiği ortaya çıktı. Birbirlerinin çocukluk fotoğraflarını paylaşan ikizler inanılmaz benzerlik karşısında şok oldu.

5
Hemen bir DNA testi de yaptırmalarının ardından ikiz olduklarından yüzde yüz emin oldular.

6
Şimdilerde 25 yılın acısını çıkarıcasına hiç ayrılmıyorlar.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2016 09:09

Son Dakika Evlatlık İkizler 25 Yıl Sonra Tesadüfen Birbirini Buldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi Bursa'nın Mollafenari Mahallesi'nin dik yokuşları sayesinde mahalleliler kilo almıyor Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü
14:03