Evlendiği şişme bebeği ayı dolmadan parçaladı! Tamire verdi, yeni yılı bekliyor - Son Dakika

Evlendiği şişme bebeği ayı dolmadan parçaladı! Tamire verdi, yeni yılı bekliyor

25.12.2020 15:12

Kazakistanlı Yuri isimli fenomen, Margo adını verdiği şişme bebeği ile Kasım ayında evlenmişti. Tuhaf alışkanlıklarıyla dikkatleri üzerine çeken fenomen, aradan bir ay bile geçmeden bebeği kırdığını söyledi.

1
Kazakistanlı Yuri, yılbaşı kutlamalarından önce Margo'nun tamir edilmesini bekliyor. İkili Mart ayında evlenecekti ancak koronavirüs salgını, pek çok çift gibi onların da bir araya gelmesini geciktirdi.
2
Nihayet Kasım ayında gerçekleşen düğüne çok az sayıda davetli katıldı.
3
Şimdi Yuri gizemli bir şekilde kırılan Margo ile tekrar buluşmayı bekliyor. Daily Star'a konuşan Yuri "Kırıldı ve tamir edilmeyi bekliyor. Şu an başka bir şehirde. Eğer tamir edilirse bu ikimiz için de bir hediye olacak" dedi.

4
2019'da yerel basında çıkan bir habere göre Tolochko, Margo ile sekiz aydır birlikteydi. Birlikteliğini halka duyuran Yuri, Margo'da ortaya çıkan bir terslikten dolayı plastik partnerinin estetik ameliyatı için para ödemişti.
5
Margo'yu bir kliniğe götürdüğünü söyleyen Tolochko, bebeğe estetik ameliyat yapıldığını belirtti ve "Margo'yu tüm dünyaya gösterdikten sonra çok sayıda eleştiri geldi. Bunun üzerine Margo'da bir terslik oluştu ve estetik ameliyat olması gerektiğine karar verdik."

6
"Ameliyat sonrası çok değişti. Başta kabul etmek zordu ama zamanla alıştım. Ameliyat gerçek doktorlarla gerçek bir klinikte oldu" dedi.
7
Tolochko, daha önce Margo'nun bir barda garsonluk yaptığını iddia ederek "Tek başına yürüyemiyor, yardıma ihtiyaç duyuyor. Margo yemek yapmayı bilmese de Gürcü mutfağını seviyor" demişti.
8
Öte yandan Yuri'nin sosyal medya paylaşımları görenleri şaşkına çeviriyor. Müstehcen paylaşımlar yapan fenomen, bu olayla da dikkatleri fazlasıyla üzerine çekmiş durumda.
9

Son Dakika Evlendiği şişme bebeği ayı dolmadan parçaladı! Tamire verdi, yeni yılı bekliyor - Son Dakika


YORUMLAR (10)
  • eee ne olacakdııya sanal alem sanal oldu herşey: böyle giderse her şey sanal olacak erkekler kadınlar kenarda duracak çocukları sanal alemde yapdıracaklar her şeyimiz sanal oldun gerçek nerde böyle şişme kadınla evlenilirmi böyle giderse çok sayıları artacak insanlar şaşırmış ne yapacaklarını GDO su değişdirilmiş gıdalar insanı insanlıkdan çıkarıyor birazda düzgün şehirleşmeler düzgün yollar eğlence piknik alanları 2 kuruş para bizleri değişdiriyor şımarık toplum oluyoruz internet çocuğu oluyoruz yani Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement