Son Dakika Haberleri: Evleneceksen Gel'in Solmaz'ı aldığı kilolarla sosyal medyanın diline düştü!

Evleneceksen Gel'in Solmaz'ı aldığı kilolarla sosyal medyanın diline düştü!

10 gün önce

Bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanan 'Evleneceksen Gel' programıyla ünlenen gelin adayı Solmaz Çiros, aldığı kilolarla sosyal medyanın gündemine oturdu.

1
'Evleneceksen Gel' programında sık sık göbek atmasıyla bilinen gelin adayı Solmaz Çiros, son haliyle takipçilerinin diline düştü.
2
En büyük hayalinin İzmir Tepecik'te düğün yapmak olduğunu söyleyen Solmaz, yayın esnasında her fırsatta kendisini sahneye atıyor ve dakikalarca dans ediyordu.

3
Programdan ayrılmasının ardından, TV 8'deki Aşk-ı Roman isimli dizide oynayan Solmaz, şimdilerde müzik piyasasına atılmış durumda.
4
Evleneceksen Gel'deki fiziğinden eser kalmayan Çiros, son zamanlarda kilolu halleriyle sosyal medyanın gündeminde.

5
Takipçileri Solmaz'a her fırsatta, ''Balina gibi olmuşsun'', ''Çok kilo almışssın'' ve ''Sen hangi ara bu kadar şiştin!'' gibi yorumlar yapıyor.

6
Hatta bazı takipçileri daha da ileri giderek, ''Hamile misin? Bu göbeğin başka açıklaması olamaz'' gibi yorumlarda bile bulundu.
7
Instagram'dan yaptığı canlı yayınlarla da adından söz ettiren Solmaz, bir dönem göğüslerini açıp takipçilerine göstermesiyle çok konuşulmuştu.

8
Üstelik Solmaz'ın tek skandal videosu bu değil.

9
Solmaz Çiros, başka bir videoda, kız arkadaşıyla birlikte +18'lik hareketler yaparak büyük tepki toplamıştı.
10
İşte Solmaz Çiros'un son hali...
İşte Solmaz Çirosun son hali...
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 10:11 

YORUMLAR (5)


Diğer Galeriler

32 yaşındaki kadın öğretmen, eğitim amaçlı gönderildiği ıslahevinde, çocuk mahkumla cinsel ilişkiye girdi! Cüce striptizci dehşet saçtı! Aldatıldığını öğrenince çılgına döndü Manisalı genç, sadece 2 bin dolar harcayarak otostopla tam 27 ülke gezdi! Afrodizyak etkisiyle cinsel güce güç katıyor! İbn-i Sina'nın gözdesi Su altında evlilik teklifi faciayla sonuçlandı! Talihsiz genç nefessiz kalarak oracıkta can verdi