Evli Çiftler Kırmızı Biberi Mutlaka Tüketin - Son Dakika

Evli Çiftler Kırmızı Biberi Mutlaka Tüketin

20.04.2016 16:31

1
Bazı besinler çok özel içerikleriyle libidoyu besleyerek afrodizyak etki yaratıyor. Diyetisyen Pınar Kural Enç, cinsel isteği artıran bu gıdaları şöyle sıralıyor...

2
KIRMIZI BİBER: Mutluluk hormonu endorfin üretimini destekleyen "capsaicin" adlı bileşeni içeriyor. Çalışmalar, bu bileşenin kan dolaşımını ve kalp atışını hızlandırdığını, bunun da cinsel performansa etki ettiğini ortaya koyuyor.

3
LAHANA: İçindeki bazı enzimler cinsel gücü artırıyor. Lahana yiyen erkeklerin yüzde 90'ının aşırı cinsel istek duyduğu belirtiliyor.

4
VANİLYA : Hem bedeni, hem de sinirleri güçlendirir, cinsel gücü artırır. Tatlı ve keklerde bol bol kullanılabilir.

5
ÇİLEK: Lezzetli olduğu kadar cinsel yaşamda da etkili olan çilek neredeyse her derde deva oluyor. Afrodizyak etkisinin yanı sıra cilde de iyi geliyor.

6
BAL: Bol miktarda B vitamini bulunur ve testesteron için B vitamini gereklidir. Ayrıca kadınlarda cinsellik hormonu olan östrojen salgılanmasını da düzenler.

7
FINDIK: E vitamini içeren fındık, cinsel gücün artmasına da yardımcı oluyor. Fındık, içerdiği tüm maddelerle bedensel ve zihinsel yorgunlukları gidermede etkili.

8
İNCİR: Erkeklerin cinsel gücünü artıran çok güçlü afrodizyaklardan biri de incir. E ve B vitaminleri açısından çok zengin. Sindirimi kolaylaştıran incir cinsel yaşamınızı renklendirmenize de yardımcı olacak.

9
KEREVİZ: Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde cinsel faaliyeti çok arttırarak vakitsiz iktidarsızlığı önler. Özellikle 30'lu yaşlarda mutlaka yiyin.

10
ÇİKOLATA: İçerisinde bulunan magnezyum, fosfor ve kafein ile doğal bir afrodizyaktır. Ancak kakao oranı yüksek bitter alternatifler hem kilo aldırmayacak hem de mutluluk getirecek.

11
SARIMSAK: Zengin içeriğiyle cinsel gücü artırır ancak doğru kullanılmadığında da partnerinizi kaçırır. Unutmamanız gereken şey asla çiğ olarak tüketmemeniz.

12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Evli Çiftler Kırmızı Biberi Mutlaka Tüketin - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı