Evli polis memuru, yasak aşk yaşadığı kadın onu terk etmek isteyince bindikleri arabayı havaya uçurdu! - Son Dakika

Evli polis memuru, yasak aşk yaşadığı kadın onu terk etmek isteyince bindikleri arabayı havaya uçurdu!

5 gün önce

Sırbistan'da evli ve 2 çocuk babası 31 yaşındaki polis memuru, yasak aşk yaşadığı kadının onu terk etmesine dayanamayınca bindikleri arabayı el bombasıyla havaya uçurdu.

1
Sırbistan'ın özerk bölgesi Vojvodina bölgesinde yaşayan 31 yaşındaki evli 2 çocuk babası polis memuru Pavle Rakonjac, kızının gittiği anaokulunun öğretmeni 28 yaşındaki Marina Petkovic ile aşk yaşamaya başladı.
2
Anaokul öğretmeni Marina, bu yasak ilişkiyi bitirmek istedi.
3
Yerel kaynaklar çiftin iki yıllık yasak bir ilişkisi olduğunu söyledi.
4
Marina'nın yakın arkadaşları, Genç kadının 2 yıllık yasak ilişkisini bitirip Pavle ile tüm bağlarını koparmak ve her şeye yeniden başlamak istediğini söyledi. Hatta Marina, bunun için işinden bile ayrılmıştı.
5
Rakonjac, yasak aşkı Marina'nın ayrılmak istediğini duyunca deliye döndü. Marina'nın geri adım atmaya niyeti olmadığını fark edince beraber bindikleri Opel Vectra marka otomobilde, elindeki el bombasının pimini çekerek kendisini ve sevgilisini havaya uçurdu. 2 aşık hayatını kaybetti.
6
Arabaya havaya uçuran Rakonjac'ın ekip arkadaşları ise, arkadaşlarının hayatını ailesine adamış bir adam olduğunu ve yaşanan bu olaydan dolayı büyük bir şok yaşadıklarını söyledi. (Rakonjac'ın bir görev esnasında bu fotoğrafı çekilmesi de psikolojisinin çok iyi olmadığını doğrular nitelikte)

Haber Yayın Tarihi: 12.02.2020 04:17 

YORUMLAR (10)


Diğer Galeriler

Dünyanın en güçlü orduları belli oldu! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü Kanadalı genç kadın, kedisi uğruna koronavirüsün merkezinden ayrılmadı Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı!