Lisede skandal! Evli ve iki çocuk annesi öğretmen, öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika

Lisede skandal! Evli ve iki çocuk annesi öğretmen, öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi

01.12.2019 12:44

ABD'de yaşayan 33 yaşındaki evli ve iki çocuk annesi öğretmenin, 16 ve 18 yaşlarındaki iki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

1
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan Lynne Burge isimli mutfak sanatları eğitmeni, bir lisede öğretmen olarak çalışıyordu. Evli ve iki çocuk annesi öğretmenin adı, akılalmaz bir skandala karıştı.

2
33 yaşındaki öğretmenin, 16 ve 18 yaşındaki iki öğrencisine Snapchat uygulaması üzerinden çıplak fotoğraflarını gönderdiği ve iki öğrencisiyle de ilişkiye girdiği ortaya çıktı.
3
Olayın mahkemeye taşınmasıyla Burge, kendisini sarhoş olduğunu ve hiçbir şey hatırlamadığını söyleyerek savundu. 16 yaşındaki öğrenci, öğretmeniyle Snapchat'te konuşup yakınlaştıklarını ve öğretmenin arabasıyla gezip alkol aldıklarını, daha sonra öğretmenin evine gittiklerini ve evin mutfağında ilişkiye girdiklerini itiraf etti. Diğer öğrenci ise Lynne Burge'nin doğum gününde ilişkiye girdiklerini söyleyerek olayın geçen yıl olduğunu belirtti.
4
Lynne Burge, beş yıl denetimli serbestlik cezasına ve 5 bin dolar ödemeye mahkum edilirken, öğretmenlik lisansını da kaybetti.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Lisede skandal! Evli ve iki çocuk annesi öğretmen, öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika


Advertisement