Son Dakika Haberleri: Lisede skandal! Evli ve iki çocuk annesi öğretmen, öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi

Lisede skandal! Evli ve iki çocuk annesi öğretmen, öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi

7 gün önce

ABD'de yaşayan 33 yaşındaki evli ve iki çocuk annesi öğretmenin, 16 ve 18 yaşlarındaki iki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

1
ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan Lynne Burge isimli mutfak sanatları eğitmeni, bir lisede öğretmen olarak çalışıyordu. Evli ve iki çocuk annesi öğretmenin adı, akılalmaz bir skandala karıştı.

2
33 yaşındaki öğretmenin, 16 ve 18 yaşındaki iki öğrencisine Snapchat uygulaması üzerinden çıplak fotoğraflarını gönderdiği ve iki öğrencisiyle de ilişkiye girdiği ortaya çıktı.
3
Olayın mahkemeye taşınmasıyla Burge, kendisini sarhoş olduğunu ve hiçbir şey hatırlamadığını söyleyerek savundu. 16 yaşındaki öğrenci, öğretmeniyle Snapchat'te konuşup yakınlaştıklarını ve öğretmenin arabasıyla gezip alkol aldıklarını, daha sonra öğretmenin evine gittiklerini ve evin mutfağında ilişkiye girdiklerini itiraf etti. Diğer öğrenci ise Lynne Burge'nin doğum gününde ilişkiye girdiklerini söyleyerek olayın geçen yıl olduğunu belirtti.
4
Lynne Burge, beş yıl denetimli serbestlik cezasına ve 5 bin dolar ödemeye mahkum edilirken, öğretmenlik lisansını da kaybetti.
Haber Yayın Tarihi: 01.12.2019 12:44 

YORUMLAR (4)


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu