Son Dakika Haberleri: Evliliği Kötü Biten 17 Ünlü Çift

Evliliği Kötü Biten 17 Ünlü Çift

3 yıl önce

'Gösteri dünyasının birbirleriyle özdeşleşen ünlü çiftleri vardı bir zamanlar. Herkes onların sonsuza kadar birlikte olacaklarına inanırken onlar düşman olarak yollarını ayırdılar. İşte patırtılı gürültülü şekilde ayrılan o ünlü çiftler.

1
Denise Richards ve Charlie Sheen
Denise Richards ve Charlie Sheen
4 yıl evli kalan çift 2006'da ayrıldıklarını kamuoyu ile paylaştı. Ayrılık sonrası Richards kendisi ve kızının güvenliğinden endişe ettiğini söylemiş, Sheen ise onu karalama kampanyası yapmakla suçlamıştı.

2
Sonny ve Cher, Londra, 1965
Sonny ve Cher, Londra, 1965
11 yıl süren evlilik, 1975 senesinde, ikilinin beraber televizyon şovu sene bitmişti. Göz önünde olan evlilikleri göz önünde de bitse de "Sonny ve Cher Komedi Saati" programı yayına hayatını sürdürmüştü. Aynı sene Cher Komedi veya Müzikalde En İyi Kadın Aktris dalında Altın küre almıştı.

3
Prenses Diana ve Prens Charles, Kensington Sarayı, 1984
Prenses Diana ve Prens Charles, Kensington Sarayı, 1984
1981'deki peri masalı düğünleri de 1992'deki ayrılıkları da hep dillerdeydi. 1996'daki boşanmadan önce ikisi de bir televizyon programına konuk olmuş ve ihanetlerini kabul etmişlerdi.

4
Christie Brinkley ve Peter Cook
Christie Brinkley ve Peter Cook
1996'da evlenen çift 2008'de boşandı, sebep ise Cook'un ergen yaştaki sekreteriyle ilişki yaşamasıydı.

5
Halle Berry ve David Justice, 'Taş Devri' Prömiyeri
Halle Berry ve David Justice, Taş Devri Prömiyeri
3 yıllık evlilikleri 1996'da sona erdi. Yalnız Berry bununla yetinmedi ve eski kocasının ona yaklaşmasını yasaklayan mahkeme kararı çıkarttı.

6
Alec Baldwin ve Kim Basinger, Hollywood, 1991
Alec Baldwin ve Kim Basinger, Hollywood, 1991
7 yıl süren evlilikleri 2000'de sonlandı. Kızları Ireland için başlattıkları velayet davası yıllarca sürdü.

7
Desi Arnaz ve Lucille Ball
Desi Arnaz ve Lucille Ball
Büyük oranda Desi Arnaz alkol ve kadın düşkünlüğü, fotoğrafın çekildiği 1959'dan bir yıl sonra, evliliklerinin 20. yılında evliliklerinin sonlanmasına neden oldu. Ancak 1986'ya yani Arnaz'ın ölümüne kadar arkadaş kalmayı başardılar.

8
Liza Minnelli ve David Gest, Antikalar Şovu, Londra
Liza Minnelli ve David Gest, Antikalar Şovu, Londra
Evlilike yeminlerini ettikten 16 ay sonra 2003 senesinde ayrıldılar. Ancak Minelli'nin zimmet, Gest'in ise karısından dayak yediği iddiası ile başlayan dava süreci 2006'ya kadar sürdü.

9
Dennis Quaid ve Meg Ryan, 'The Parent Trap' Prömiyeri ,1998
Dennis Quaid ve Meg Ryan, The Parent Trap Prömiyeri ,1998
2001'de 10 yıllık evliliğin sonlanması, Ryan'ın Russel Crowe ile yaşadığı ilişki yüzündendi. Ancak 2008'de Meg Ryan Quaid'in de onu aldattğı açıklamasını yaptı.

10
Ivana ve Donald Trump, New York, 1986
Ivana ve Donald Trump, New York, 1986
Kayakçı ve model Ivana 1977'de emlak zengini Donald Trump'la evlendi, bu evlilik 1991'de Donald'ın Marla Maples ile olan ilişkinin gün yüzüne çıkmasıyla sona erdi.

11
Eddie Fisher, Debbie Reynolds ve Carrie Fisher, 1957
Eddie Fisher, Debbie Reynolds ve Carrie Fisher, 1957

Eddie Fisher eşini 1958'de terketti ve arkadaşı Elizabeth Taylor ile birlikte yaşamaya başladı. Daha sonra Elizabeth Taylor da onu terkederek Richard Burton'a gidecek, fotoğraftaki kızları Carrie Fisher ise Star Wars serisinin aktörü olacaktı.


12
Paul McCartney ve Heather Mills
Paul McCartney ve Heather Mills

2006'da çiftin 4 yıllık evlilikleri sona ererken, Mills boşanma sonrası 49 milyon dolar nafaka aldı.


13
Mel Gibson ve Oksana Grigorieva, 2010
Mel Gibson ve Oksana Grigorieva, 2010

Gibson ve 8. çocuğunun annesi evli bile değildi. Ancak Nisan 2010'daki ayrılıkları Hollywood dünyasının en nahoş olanlarındandı. Birbirlerine karşı ardı ardına mahkeme kararları çıkaran çift velayet davalarıyla da gündemden düşmediler. Bütün bunların üzerine Gibson'un seksist ve ırkçı söylemlerini içeren kamera kaydının ortaya çıkması da ayrılık hikayesinin tuzu biberi oldu.


14
Jon ve Kate Gosselin
Jon ve Kate Gosselin

"Jon ve Kate artı 8" isimli reality şov'un 8 çocuklu yıldızlarının ikisi de, 2009'da çıkan söylentilere göre başkalarıyla ilişki yaşıyordu. Bu söylentiler televizyon programının ratinglerini uçursa da evliliklerinin temeline ciddi zararlar verdi. İki taraf ta medyaya kendi tarafından açıkalamalda bulundu. Bu, Jon'un "Günaydın Amerika" programında karısından nefret ettiğini söylemesine kadar vardı.


15
Dyan Cannon ve Cary Grant, Londra
Dyan Cannon ve Cary Grant, Londra

1967 yılında Dyan Cannon, evliliklerinin 18. ayında emekliye ayrılmış kocasını terketti. Cannon mahkemede kocasının ona tokat attığını, odaya kilitlediğini ve uyuşturucu madde kullandığını iddia etti.


16
Guy Ritchie ve Madonna, 'RocknRolla' Londra Prömiyeri
Guy Ritchie ve Madonna, RocknRolla Londra Prömiyeri

İkilinin 8 yıllık evliliği 2008'in Ekim ayında sonlandı. Çiftin, evlat edindikleri Kabbalah üzerinde velayet savaşı verdikleri iddia edilse de bu haberler her iki taraftan da yalanlandı.


17
Roseanne ve Tom Arnold
Roseanne ve Tom Arnold
Komedyen çift 1994'te 4 yıllık evliliklerini sonlandırırken, havada uçuşan karısını dövdüğü iddiaları Tom Arnold tarafından yalanlandı.Haber Yayın Tarihi: 24.04.2017 03:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!