Evliliğimin Tadını Çıkartamıyorum - Son Dakika

Evliliğimin Tadını Çıkartamıyorum

1
Ali Taran-Ayşe Özyılmazel çifti, önceki gün İstinye Park'taydı.

2
Gazetecilere tepki gösteren Ayşe Özyılmazel, “Yeni evlendik tadını çıkaramıyoruz. Herkes kafasına göre bir şeyler yazıyor. Ali'nin kalp krizi geçirdiğini yazmışlar. Gördüğünüz gibi sapasağlam.
3
Attığımız her adımı haber yapıyorlar ama bu bizim elimizde değil. Ben artık çok sıkıldım evliliğimin tadını çıkartamıyorum. O yüzden tepki gösteriyorum kusura bakmayın” diye gazetecilere dert yandı.
4
Haklarında çıkan haberlerden sıkıldıklarını söyleyen çift, “Artık bizi haber yapmasınlar, herkes haber yapıyor sonra köşe yazarları reklamları oldu diye dert yanıyor.
5
O haberleri biz vermiyoruz ne yapabiliriz ki” diye konuştu.
6
Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran az önce Bodrum'da Semiramis Pekkan'ın evinde kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdi. Çiftin nikah şahitliğini Hıncal Uluç ve Necati Akpınar üstlendi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Haber Yayın Tarihi: 01.07.2011 22:41

Son Dakika Evliliğimin Tadını Çıkartamıyorum - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı