Evlilik Rekoru Kıran İngiliz Yeniden Düğün Hazırlığında - Son Dakika

Evlilik Rekoru Kıran İngiliz Yeniden Düğün Hazırlığında

1
Başından sekiz evlilik geçen ve ‘İngiltere'nin en çok evlenen erkeği' rekorunu elinde tutan adam, dokuzuncu kez dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

2
Sekiz kere dünyaevine girerek İngiltere'nin en çok evlenen insanı olmayı başaran Ron Sheppard (68), nişanlısı Cristel Marquez Lalec (26) ile dokuzuncu evliliğini gerçekleştirmeyi planlıyor.

3
Sheppard, nişanlısıyla arasındaki 42 yaş farkını önemsemediğini belirterek, sonunda gerçek aşkı bulduğunu iddia ediyor.

4
Sekiz kez başarısız evlilik geçiren Sheppard'ın dediğine göre, ana yurdu Filipinler'den gelerek İngiltere'ye yerleşen 26 yaşındaki kadına ilk görüşte vuruldu ve onun sayesinde ‘dünyanın en mutlu adamı' oldu.

5
2004 yılında sekizinci eşiyle evlenen Sheppard yine benzer söylemlerde bulunarak; eşinin hayatını değiştirdiğini ve her günlerinin balayı tadında geçtiğini ifade etmişti.

6
Sekiz tane kaynanayla mücadele etmenin hiç de kolay olmadığını söyleyen ve ilk evliliğini 1966'da yapan Sheppard'ın; 8 çocuğu, 6 torunu var. İngiliz adamın en uzun evliliği 11 yıl, en kısa evliliği ise 10 ay sürdü.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 25.11.2016 14:50

Son Dakika Evlilik Rekoru Kıran İngiliz Yeniden Düğün Hazırlığında - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor